תפריט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

בעל עסק , תקלות בתקשורת? העסק מתרחב ויש צורך בנקודות תקשורת חדשות? יש צורך בתכנון חכם עבור התקשורת כך שתהיה מוכן לפיתוח עתידי תוך כדי השגת יעדים קיימים? ארון התקשורת לא מסודר?(במידה וכן קרא על סידור ארונות תקשורת) כל אלו הן חלק קטן מהגורמים בהם יש צורך בקבלן תשתיות תקשורת.

תשתיות תקשורת - טלפוניה
תשתיות טלפוניה של קיבוץ.

כיצד נחליט איזה קבלן תשתיות תקשורת מתאים לנו ומשתלם מבחינה עסקית?

איך לבחור קבלן תשתיות תקשורת
איך לבחור קבלן תשתיות תקשורת

ראשית יש לבדוק את תחומי התקשורת וסוג הציוד המופעל במצב הנוכחי – יש לוודא כי הקבלן הפוטנציאלי בקיא בציוד ויודע לתפעל ולאבחן תקלות. כיום תחום התקשורת מורכב מכמה תחומים לדוגמא:

  • תשתיות תקשורת מחשבים – תשתיות לאינטרנט ותקשורת נתונים.
  • תשתית אופטית – סיבים אופטיים והציוד ההיקפי , לדוגמא מיני ג'יביק , חיבור SFP , מודמים אופטיים ועוד.
  • טלפוניה ומרכזיות – זיהוי קווים , הפעלת שלוחות , פתרון ואבחון תקלות ועוד.
  • מערכות מיגון – סוגי האזעקות , סוגי הגלאים , אפשרויות חיבור , זיהוי ופתירת תקלות.
  • מצלמות אבטחה – הכרת מערכות של היצרנים , הגדרת מצלמות אנלוגיות , ומצלמות IP.

לאחר שנברר את בקיאותו של הקבלן וצוותיו , במידה והוא מתאים לקריטריונים ותחומי תשתיות התקשורת הנחוצים נתמקד במיקומו הגיאוגרפי. העדיפות תינתן לקבלן הקרוב גיאוגרפית למיקום העסק, שכן יוכל לתת שירות מהיר יותר , ויהיה זמין יותר לצרכי החברה. שימו לב במידה והקבלן בעל צוותים וטכנאי שירות הזמינים גם באזורכם ניתן לקחת אותם בחשבון גם כן.

וותק בשוק – בדקו מהו הוותק והניסיון של קבלן תשתיות תקשורת הפוטנציאלי , הפקדת תשתיות התקשורת של העסק בידי אדם חסר ניסיון עלולה להיות סכנה ולהוות הפרעה לתפקוד התקין בעסק או בארגון שלכם!

שירות – קבלן תשתיות תקשורת הוא נותן שירות לכל דבר. לכן חשוב לוודא שאנו עובדים מול האדם המתאים לחברה. יש ליצור עם הקבלן קשר , לשאול את השאלות הנכונות לגבי העבודה, ולראות את אורך הרוח , האם הקבלן סבלני ועונה בצורה שירותית על השאלות? קח תקבלו תמונה על היחסים האפשרים עם הקבלן. בנוסף על מנת להיות בטוח מומלץ לבדוק באינטרנט אודות החברה של קבלן התקשורת.

אחריות – האם הקבלן נותן אחריות על העבודה שלו ? יש לשאול ולסכם את זאת מראש. לדוגמא בחברתינו סיבים תשתיות תקשורת אנו מעניקים ללקוח אחריות לשנה על העבודה כמו כן אחריות על הציוד המסופק ללקוח.

אנו מקווים שעזרנו לכם להבין כיצד לבחור בקבלן התקשורת לעסק שלכם. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לחברת סיבים תשתיות תקשורת. הטכנאים שלנו בעלי וותק של שנים בכל תחומי התשתיות והתקשורת בפרט. אצלנו תוכלו לקבל שירות מעולה וזמין והכל באחריות כוללת על העבודה והציוד. נשמח לעמוד לרשותכם בעתיד!

למידע נוסף ניתן לצור עמנו קשר , או להשאיר פרטים בעמוד המיועד לכך ונחזור אליכם בהקדם!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
רפאלוב מאיר
רפאלוב מאיר

מאיר MCSA מוסמך Microsoft לניהול רשתות ושרתים, מומחה להנדסת רשתות ותקשורת בעל הסמכות נרחבות בתחומי המחשוב, רשתות ואבטחת מידע. חי ונושם בקרים ואלקטרוניקה, מתכנן מערכות אבטחה ופרוטוקולי תקשורת וחולם סיבים אופטיים. תמיד שמח לעזור ולתת שירות.

מאמרים דומים

One thought on “איך לבחור קבלן תשתיות תקשורת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

מאמרים אחרונים:

עשו לייק,
זה ישתלם לכם!

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אל תישאר מאחור!

הצטרף למאות אנשים שמקבלים עדכונים חמים בתחומי המיחשוב והאלקטרוניקה