כמה מכם בעלי העסקים קרה לכם שקרס לכם המחשב בעסק, או שקרס השרת בעסק וכל הנתונים החשובים שלכם נמחקו? מה לגבי וירוס כופר שכיום מאוד נפוץ ועלול להצפין את תכולת המחשב והקבצים שלך מבלי אפשרות לשחזור?

אנו בסיבים תשתיות תקשורת מכירים את התופעה הזו לצערנו בהרבה חברות אשר אינן שמות לב מספיק לגיבוי החומר שלהם בעסק.

גיבוי למחשב

חברות רבות שוכחות שמחשבים הם מוצרים חשמליים ולעיתים ישנם תקלות מחשוב אשר גורמות לקריסת מערכות, ואיבוד נתונים ומסמכים יקרי ערך.

גיבוי למחשב של נתונים בעסק שלכם צריך להיות ראשון בסדר העדיפויות. כל החומר המצטבר מכל המשתמשים ובכל השנים נשמר במחשב אחד או יותר. אך מה קורה במצב של קריסה? כל החומר נמחק, לכן צריך משהו מומחה בגיבוי נתונים אשר עושה בדיקה עם העסק מה צריך לגבות ואת כמות החומר ונותן מגוון פתרונות גיבוי למחשב.  

יתרון של מחשוב ענן כפתרון אבטחת מידע
מחשוב ענן כפתרון אבטחת מידע

מחשוב ענן מחשוב ענן זהו פיתוח המאפשר שימוש ברשת האינטרנט לצורך כוח עיבוד ומחשוב. השימוש בתוכנת מחשוב ענן מאפשר חיסכון בהוצאות על קנייה ואחזקה של מערכות ותוכנות

עד השנים האחרונות הגיבוי היה מקומי בעסק על ידי קלטות גיבוי מחשב או דיסקים צרובים – כל עסק שמגבה בודק איזה חומרים לגבות ולפי כמות החומר המגובה מחליטים אם לגבות בדיסקים או בקלטות גיבוי מחשב. 

גיבוי מחשב בענן

כיום ישנה אופיית גיבוי בענן. גיבוי בענן הינו גיבוי בשרת מרוחק. ישנם מספר חברות הנותנות שירותי מחשוב לעסקים כגון שירות גיבוי בענן עם נפחי גיבוי משתנים לפי צרכי הלקוח. השירות ניתן בתשלום חודשי לפי נפחי האחסון. 

היתרון בגיבוי בענן

חסכון במשאבים לצרכי גיבוי. החסרון הוא לפעמים חוסר פרטיות ונגישות לחומרים רגישים ומסווגים.

אנו בסיבים מחשבים ותקשורת נותנים ייעוץ לגבי מקצועי בכל הנוגע לגיבוי מחשב ומידע אצלכם בעסק. התקשרו עוד היום לתיאום פגישה עם נציג.

למידע נוסף על שירותי מחשוב לעסק לחץ כאן

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

תוכן העניינים