מה הן מערכות מתח נמוך? מערכות מתח נמוך מאוד

מערכות מתח נמוך הינו תחום רחב הכולל תחתיו כל מערכת חשמלית שרמת הצריכה שלה לא עולה על 1000 וואט. בין מערכות המתח הנמוכות נמנים: מערכות כריזה, מערכות בקרת כניסה, מערכות אינטרקום, מערכות אבטחה, מערכות תקשורת מחשבים (אינטרנט), מערכות גילוי עשן וכיבוי אש, מרכזיות טלפון ועוד.. . חברת סיבים מתמחה בכל מערכות המתח הנמוך הן למגזר המוסדי והן למגזר הפרטי ומציעה תכנון, התקנה ואחזקה שוטפת של מערכותיה, וזאת, באופן מקצועי ואיכותי. מערכות מסוג זה ממלאות תפקיד מרכזי בחיי הפרט וניתן למצוא אותן בכל סביבה ביתית/ משרדית. בין מערכות המתח הנמוכות נמנים:

חברת סיבים מתמחה בכל מערכות המתח הנמוך הן למגזר המוסדי והן למגזר הפרטי. אנו מציעים תכנון, התקנה ואחזקה שוטפת של מערכות מתח נמוך, וזאת, באופן מקצועי ובמחירים הזולים במדינה.

לרוב מערכות הכריזה, מערכות בקרת כניסה ומערכות האבטחה אנו מציעים אפשרות של גיבוי בזמן הפסקות חשמל או תקלות. כך שגם במצבי חירום המערכות יוכלו לתפקד באופן תיקני ולזמן רב.

החשיבות בתכנון מערכת מתח נמוך חכם

הצלחתה של ביצוע עבודת התקנת מערכת מתח נמוך טמונה בראשיתו של תכנון קפדני חכם. חברת סיבים מציעה שורה של אנשי מקצוע בעלי ניסיון שידעו להתאים את המערכת הרצויה, גם בתנאים המחמירים ביותר, וזאת תוך עמידה בתנאי תקן. כך למשל, בניין רב קומות שהוקם לפני 40 שנה פנה לחברת סיבים בבקשה להתקין בביניין מערכת אינטרקום. חברות רבות במדינת ישראל לא מסוגלות לבצע פרויקט מסדר גודל כזה משום שהוא דורש הבנה הנדסית מתחומים רבים וכן התמודדות עם קשיים הקיימים במבנים ישנים. חברת סיבים ריכזה את מיטב מומחיה ותוך הקפדה על תיכנון פנומנלי הבטיחה את הצלחתו של הפרויקט שעשה הדים רבים באוזני המתחרים.

 

טכנאי/מתקין מערכות מתח נמוך

ריבוי מערכות המתח הנמוך בחיינו יוצר ביקוש רב לתחזוקה השוטפת של המערכות הללו. חברת סיבים ערה לביקוש הרב, ולפיכך אנו מעמידים לשירותכם טכנאים ומתקינים של מערכות מתח נמוך. הטכנאים נבחרים בקפידה מרובה. הטכנאים של סיבים יעשו עבודתם באופן מהימן ומקצועי. אנו מציעים את שירותם של בעלי המקצוע במחירים מוזלים ללקחותינו ומתחייבים לאמינות מקצועית.

 

לסיכום, חברת סיבים פועלות באופן מקצועי מול לקוחותיה ומציעה שירות מלא הכולל את זיהוי הצורך, תכנון העבודה, ביצוע וניהול הפרויקט. ולאחר מכן אפשרות לתחזוקתו השוטפת והעמדתם של אנשי מקצוע במקרים של תקלות. בסיומה של העבודה, הלקוח מקבל תיעוד מלא של הפרויקט. כולל גם תוכניות של המערכת רשומות וחתומות ע"י אנשי המקצוע ואת מפרטי הציוד שהותקן במערכות המתח הנמוך.

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

תוכן העניינים