בהתקנה של מצלמות אבטחה זה לא מספיק שהמצלמה תהיה איכותית וטובה. כדי שהמצלמה תעבוד כמו שצריך היא צריכה להיות מותקנת באופן מקצועי, בזוית המתאימה לתפוס את כל האזורים החשובים, ליצור מצב שהמצלמות מסונכרנות כך שרמת השטחים המתים תהיה מינימלית וכמובן להתקין אותה בצורה כזאת שלא יהיה קל לשבש את פעולתה ע"י סנוור למשל.

מצלמות אבטחה
כאשר כל כך הרבה תלוי בשותפות הנכונה, וכשכל כך הרבה תלוי מול מי אתה עומד… איך תדע במי לבחור כאשר כולם מספקים את אותם המוצרים ואת אותם השירותים ? צריך להתבונן פנימה ולבחון מי הם האנשים מולם אתה עובד…
 
מאחר ורוב מוצרי הצריכה כיום דומים, למעשה זהים, מה שמבדיל בין ספקי האינטגרציה ומערכות האבטחה לעסקים לבין כל שאר החברות בשוק בעלי מצע דומה היא האמינות, הזמינות, ומעל הכל המקצועיות. כאן נכנסת סיבים לתמונה!

אנו מבטיחים מצע של אמינות, תמיכה מקצועית וזמינות טוטלית המשולבת עם מגוון רחב של פתרונות ושירותים המבטיחים עבודה מיטבית רציפה עם שירות זמין ואמין בכל שעות היממה.
עם מעל ל 10 שנות נסיון בהתקנת מצלמות אבטחה

בנקודה קריטית שכזו באה לידי ביטוי המקצועיות והניסיון של סיבים תשתיות תקשורת עם מעל 10 שנות ניסיון בתחום התקנת מצלמת אבטחה, ועם רקע בהתקנות של מצלמות במוסד, בבנקים, במלטשות יהלומים ועוד. אנחנו בסיבים יכולים להבטיח לך שההתקנה ומערכת האבטחה כולה תהיה אופטימלית וזולה.

לבירור אודות המבצעים הקיימים החודש צרו קשר עם נציגינו!

ליצירת קשר ב-WhatsApp:  לחץ כאן.

רוצה שנחזור אלייך?
* 15% הנחה למזמינים דרך האתר

המותגים והיצרים איתם אנו עובדים בשיתוף פעולה

 • provision – מותג ישראלי, הידוע במוצרי טלוויזיה ומצלמות. איכותיים ואמינים במחירים תחרותיים
 • hikvision – ספקית מובילה בעולם של מוצרי ופתרונות אבטחה.
 • dahua – ספקית של מוצרים ושירותי מעקב וידאו.

רוצים לדעת עוד אודותינו? גלשו לדף האודות של סיבים ולמדו להכיר מקרוב את חברתינו.

שים את מבטחך בסיבים, החברה שלנו דוגלת בפרפקציוניזם ואנו תמיד נעשה את המיטב בכדי להביא את לקוחותינו לשביעות רצון מלאה הן מהשירות ומהעבודה !

כי אם הולכים על מקצועי, הולכים עם סיבים!

בנוסף לרשימה זו של שירותים אנו מציעים את כל השירותים הנגזרים מהכתוב לעיל:

 • יעוץ, ותכנון, מכירה והתקנה של מצלמות ומערכות מתח נמוך (תקשורת) ע"פ דרישות לקוח לעסקים, מוסדות וארגונים שהדרישה בהם כוללת עבודה עם מערכות מרוכבות ומודולריות.

 • ייעוץ, תכנון, מכירה והקמה של מערכות אבטחה באיכות HD, בטכנולוגיות ה-  IPHD-SDI HD-CVI A-HD.

 • יכולת לניהול וביצוע התקנות מורכבות בהיקף גדול למערכות אבטחה, מצלמות ומערכות מתח נמוך (תקשורת) ברמה מקצועית, כולל עבודה בגובה עם אישורים.

 • יעוץ, תכנון, מכירה וביצוע התקנות במגוון המערכות בתחום המתח הנמוך כגון בקרות גישה חכמות (בתקן ISO), ומערכות כריזה (בדרישת רישוי עסקים וכיבוי).

באתר החברה תמצאו את כל הדברים אותם אתם צריכים בכדי להכנס בליווי שלנו לעולם המיגון האבטחה ותשתיות הרשת, כמובן שאנחנו מניחים שקראתם לעיל את כל מה שכתוב ואתם פחות או יותר מבינים מי אנחנו ומה זה "סיבים תשתיות תקשורת" ואיזה שירותים ומוצרים אנחנו מוכרים.

כמובן שאם תרצו ערך מוסף לכל הנוגע במצלמות, מיגון, אזעקות, מערכות כריזה, בקרות גישה חכמות, קודניות ובקצרה כל מה שאנחנו מספקים כל שעליכם לעשות הוא להשאר באתר ולבחור לאן ללכת מפה…

התקנת מצלמות למה?

למצלמות אבטחה לעסק או בבית מספר תפקידים: התפקיד הברור והמתבקש הוא לתעד את הנעשה בצורה מהימנה וע"י כך לעזור לזהות פשעים שמתחוללים בזמן אמת או בדיעבד. סיטואציה בה הפושע נתפס על חם בזמן אמת היא סיטואציה בה ניתן להזמין משטרה וגורמי אכיפה נוספים כמו משטרה עירונית, פקחים וכיו"ב.

בסיטואציות בהם הפושע לא נתפס על חם יהווה הצילום מהמצלמות ככלי לתפיסת הפושע בהמשך, הרבה פעמים כינסה לחזור ולבצע פשע דומה שוב. יחד עם החשיבות הגדולה של מצלמת אבטחה כמתעדת.  יש תפקיד שאפילו יותר חשוב כאלמנט מרתיע ומונע פשעים מלכתחילה.

התקנת מצלמות אבטחה

אם נאמץ את נקודת המבט של הלקוח אצלו אנחנו מתקינים את המצלמות, ההרתעה והמניעה יכולה להיות אפילו חשובה יותר מהתיעוד השוטף, שכן דרך ההרתעה פחות פשעים יתבצעו והרבה פושעים ופורצים יימלכו בדעתם ברגע האחרון ויעשו אחורה פנה עצם הנראות של המצלמות. 

כדי שאלמנט ההרתעה הזה יעבוד כמו שצריך מצלמות האבטחה צריכות להיות מותקנות היטב עם שימת לב לפרטים הכי קטנים וזאת משתי סיבות עיקריות.

 1. בעסקים – כדי שבעל העסק יסמוך על המצלמות ב 100%, כשהוא יתעמת מילולית עם אותו אחד שמנסה לגנוב ולרמות הוא יפגין ביטחון אמיתי ומבוסס כך שיש יותר סיכוי שהגנב יתחרט.
 2. בבתים פרטיים  – מומלץ לחבר את המצלמות למערכת האזעקה בכדי שמערכות האזעקה או ההתרעה יעבדו ויתריעו ברגע הקריטי והנכון ביותר כדי לגרום לאותו גנב או פורץ פשוט לוותר.

מצלמות אבטחה לעסק כולל התקנה

מצלמות אבטחה provision

כיפת עדשה ממונעת של IR 25 מגה-בייט 8MP
כיפת עדשה ממונעת של IR 25 מגה-בייט 8MP
מצלמת תיבות מקצועית
מצלמת תיבות מקצועית
כיפת עדשה קבועה IR 20M
כיפת עדשה קבועה IR 20M
קליפ עדשת אנלוגי ממונע HD 8MP
קליפ עדשת אנלוגי ממונע HD 8MP

מצלמות אבטחה hikvision

32 ערוצים ו- 8 HDDs 2U DVR
32 ערוצים ו- 8 HDDs 2U DVR
מצלמת כדור צבע מלא בנפח 2 מגה פיקסל
מצלמת כדור צבע מלא בנפח 2 מגה פיקסל
מצלמת צריח בעלת ביצועים גבוהים של 2 מגה-בתים
מצלמת צריח בעלת ביצועים גבוהים של 2 מגה-בתים
מצלמות PTZ סריקה פרוגרסיבית
מצלמות PTZ סריקה פרוגרסיבית
תשובות לשאלות נפוצות

חשיבותם של מצלמות במעגל סגור – ניתן לראות כי רובן של העבירות הינן מסוג שוד, הכולל גניבה של ציוד, פריצה לבתים פרטיים ועסקים וגזילה תוך שימוש באלימות.

מצלמות האבטחה מאפשרות למצות את הדין עם הפושע שכן שיחזור האירוע בוידאו מוקלט מהווה עדות מוכחת בבית משפט לביצוע העבירה, ומאפשרות לקורבן לקבל החזר, בין אם זה מחברת הביטוח ובין אם ע"י קנס שיוטל על מבצע העבירה.

נוסף על כך מצלמות האבטחה מאפשרות שקיפות מלאה, עבור מוסדות חינוך , גני ילדים ובתי אבות לדוגמא. התקנת מצלמות וחיבור לאפליקציה המאפשרת צפייה בשידור חי 24 שעות ביממה משרה ביטחון על הקרובים והמשפחה.

מתקין מצלמות אבטחה

בעת האחרונה מתעורר הביקוש למצלמות אבטחה במעגל סגור מטעמי ביטחון הבית הפרטי והעסק האישי. חברת סיבים מספקת מתקין מצלמות אבטחה ומתקינה מצלמות אבטחה מסוגים רבים ומציעה קשת רחבה של פתרונות בתחום זה לכלל לקוחותיה.

השירותים אותם אנו מספקים בתחום התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור הם:

 • אספקה והתקנה של מערכות הקלטה ממגוון היצרנים הטובים בעולם.
 • תיקון ושירותי טכנאי למערכות אבטחה ומצלמות אבטחה.
 • החלפה או הוספת מצלמות אבטחה במערכת קיימת
 • אפליקציה לסלולארי לצפייה בזמן אמת
 • אחזור וניגון הקלטות
 • טיפול בבעיות תקשורת ותשתיות למצלמות אבטחה

תכנון חכם של התקנת מצלמות האבטחה – תכנון חכם של התקנת מצלמות האבטחה כך שיכסו כל שטח במתחם ומבלי להשאיר שטחים "מתים" דורש מומחיות וידע רב של בעלי ניסיון. חברת סיבים מתמחה בהתקנת מצלמות אבטחה באופן היעיל ביותר כך שיובטח לכם מקסימום טווח ראיה תוך שימוש במינימום מצלמות אבטחה. יתרה מכך, אנו לא גובים תשלום עבור התכנון הקפדני שאנו מבצעים אלא רק עבור ההתקנה ועלויות הציוד, כך שלקוחותינו מקבלים את המחירים הטובים ביותר.

אז אם אתם מחפשים התקנת ציוד איכותי של מצלמות זעירות, מצלמות במעגל סגור, מצלמות אלחוטיות וכמובן מצלמות אבטחה חכמות עם אופציות אנליטיקה (זיהוי פנים, חציית גדר ועוד) ע"י אנשי מקצוע בעלי ניסיון פנו לחברת סיבים.

התקנת מצלמות אבטחה מחיר

כמה עולה להתקין מצלמת אבטחה? המחירים בתחום מצלמות האבטחה רחבים! אל תתפתו לכל מיני פרסומים שמבטיחים מערכות מצלמות מחברות עלומות שם כולל התקנה במחיר נקוב מראש , שכן המחיר לא יכול להיות קבוע משני סיבות עיקריות:

ראשית יש להתאים את המערכת וסוגי המצלמות לפי אופי ההתקנה , המיקום המדוייק של המצלמות ועוד פרטים רבים אותם נקח בחשבון במהלך התכנון של מערכת מצלמות. פרסומים כנזכרים למעלה אינם של אנשים שאינם מקצועיים והציוד אינו אמין כלל.

בנוסף כאשר מתמחרים מערכת מצלמת אבטחה יש לתמחר את התשתית הדרושה , כמה מטרים של כבלים, כיצד יעברו הכבלים, האם יש צורך בתעלות לכבלים ועוד אינספור גורמים שעלולים להשפיע על המחיר.

לכן אל תתפתו , לקבלת מחיר אמיתי ועבודה איכותית שתספק את צרכי האבטחה שלכם לשנים רבות, אין מנוס אלא לפנות למקצוענים.

מצלמות אבטחה לעסק

התקנת מערכת אבטחה
התקנת מערכת אבטחה

מה אנחנו ממליצים ללקוחות עסקים? ללקוחות עסקים אנו מציעים לחבר את מערכת המצלמות למוקד המבצעי לשירות "מוקד צופה" להשגחה 24/7 על המתחם המצולם. כמו כן כיום אנו מציעים מצלמות אבטחה חכמות בעלות יכולות אנליטיות לזיהוי סכנה. בכל מקרה שלא יהיה, מערכות המצלמות של סיבים מאפשרת לכם לצפות ולשחזר אירועים קראו בעסק דרך הסמארטפון או המחשב האישי.

מצלמות אבטחה לבית

מה אנחנו ממליצים ללקוחות פרטים? כאשר נבחר מצלמות אבטחה לבית יש להבין שהמצלמות הינן מכשיר אלקטרוני בעל טכנולוגיות מתקדמות.

מצלמות האבטחה כיום אינם פשוטות כמו בעבר, המצלמות היום מכילות רכיבים שקיימים במחשבים והם יודעים לבצע פעולות וגם להם יש מערכת הפעלה! בדיוק כמו שבמערכות אזעקה קיימים סוגי גלאים וחיישנים ולכל אחד ,תפקיד אחר עבורו הוא תוכנן כמו למשל מרחק קליטה, סביבת שימוש ואופי השימוש וכו'.

כך גם למצלמת אבטחה בבית קיים מגוון גדול מאוד כיום בשוק, מצלמות אנלוגיות, מצלמות IP בעוד שלכל מצלמה יש אופציות נוספות וסוגים שונים שיש להתאים ולבחור נכונה לצרכים של הלקוח. לכן כאשר אתם עומדים בפני התקנת מצלמת אבטחה בבית אל תתפשרו, השתמשו בשירותיו של מתקין מצלמות אבטחה מקצוען שידריך אותכם בסוגי המצלמות, סוגי הטכנולוגיות, סוגי עדשות ועוד אופציות נוספות.

מצלמות אבטחה במבצע

איזה מבצעים יש על התקנת מצלמת אבטחה?  מפעם לפעם הספקים וחברות האבטחה מיידעות אותנו כמפיצים ומשווקים שלהם במבצעים מיוחדים על מערכות ומצלמות אבטחה ולכן, אם אתם מעוניינים בהתקנת מערכת מצלמות במחיר מבצע שווה לצור קשר עמנו ולוודא על מערכות האבטחה שנמצאות במבצע במידה ויש כאלה. נשמח לענות לכם ולתת לכם הצעת מחיר עם ציוד מיגון ואבטחה איכותי מאוד במחיר אטרקטיבי.

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

תוכן העניינים