שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
עם מעל ל 10 שנות נסיון בשירותי והתקנת מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה בעסק או בבית מספר תפקידים: התפקיד הברור והמתבקש הוא לתעד את הנעשה בצורה מהימנה וע"י כך לעזור לזהות פשעים שמתחוללים בזמן אמת או בדיעבד. סיטואציה בה הפושע נתפס על חם בזמן אמת היא סיטואציה בה ניתן להזמין משטרה וגורמי אכיפה נוספים כמו משטרה עירונית, פקחים וכיו"ב.

מצלמות אבטחה

בסיטואציות בהם הפושע לא נתפס על חם יהווה הצילום מהמצלמות ככלי לתפיסת הפושע בהמשך, הרבה פעמים כינסה לחזור ולבצע פשע דומה שוב. יחד עם החשיבות הגדולה של מצלמת אבטחה כמתעדת.  יש תפקיד שאפילו יותר חשוב כאלמנט מרתיע ומונע פשעים מלכתחילה.

מצלמות אבטחה כולל התקנה

התקנת מצלמות אבטחה

אם נאמץ את נקודת המבט של הלקוח אצלו אנחנו מתקינים את מצלמות אבטחה, ההרתעה והמניעה יכולה להיות אפילו חשובה יותר מהתיעוד השוטף, שכן דרך ההרתעה פחות פשעים יתבצעו והרבה פושעים ופורצים יימלכו בדעתם ברגע האחרון ויעשו אחורה פנה עצם הנראות של המצלמות. 

כדי שאלמנט ההרתעה הזה יעבוד כמו שצריך מצלמות האבטחה צריכות להיות מותקנות היטב עם שימת לב לפרטים הכי קטנים וזאת משתי סיבות עיקריות.

  1. בעסקים – כדי שבעל העסק יסמוך על מצלמות אבטחה ב 100%, כשהוא יתעמת מילולית עם אותו אחד שמנסה לגנוב ולרמות הוא יפגין ביטחון אמיתי ומבוסס כך שיש יותר סיכוי שהגנב יתחרט.

  2. בבתים פרטיים  – מומלץ לחבר את המצלמות למערכת האזעקה בכדי שמערכות האזעקה או ההתרעה יעבדו ויתריעו ברגע הקריטי והנכון ביותר כדי לגרום לאותו גנב או פורץ פשוט לוותר.

מצלמות אבטחה כולל התקנה

התקנת מצלמות אבטחה

בהתקנה של מצלמת אבטחה זה לא מספיק שהמצלמה תהיה איכותית וטובה. כדי שהמצלמה תעבוד כמו שצריך היא צריכה להיות מותקנת באופן מקצועי, בזוית המתאימה לתפוס את כל האזורים החשובים, ליצור מצב שהמצלמות מסונכרנות כך שרמת השטחים המתים תהיה מינימלית וכמובן להתקין אותה בצורה כזאת שלא יהיה קל לשבש את פעולתה ע"י סנוור למשל.

המותגים והיצרים איתם אנו עובדים בשיתוף פעולה

כאשר כל כך הרבה תלוי בשותפות הנכונה, וכשכל כך הרבה תלוי מול מי אתה עומד… איך תדע במי לבחור כאשר כולם מספקים את אותם המוצרים ואת אותם השירותים ? צריך להתבונן פנימה ולבחון מי הם האנשים מולם אתה עובד…
 
מאחר ורוב מוצרי הצריכה כיום דומים, למעשה זהים, מה שמבדיל בין ספקי האינטגרציה ומערכות האבטחה לעסקים לבין כל שאר החברות בשוק בעלי מצע דומה היא האמינות, הזמינות, ומעל הכל המקצועיות. כאן נכנסת סיבים לתמונה!

אנו מבטיחים מצע של אמינות, תמיכה מקצועית וזמינות טוטלית המשולבת עם מגוון רחב של פתרונות ושירותים המבטיחים עבודה מיטבית רציפה עם שירות זמין ואמין בכל שעות היממה.

מצלמות אבטחה במבצע

בנקודה קריטית שכזו באה לידי ביטוי המקצועיות והניסיון של סיבים עם מעל 10 שנות ניסיון בתחום התקנת מצלמת אבטחה, ועם רקע בהתקנות של מצלמות במוסד, בבנקים, במלטשות יהלומים ועוד. אנחנו בסיבים יכולים להבטיח לך שההתקנה ומערכת האבטחה כולה תהיה אופטימלית וזולה. לבירור אודות המבצעים הקיימים החודש צרו קשר עם נציגינו!

רוצים לדעת עוד אודותינו? גלשו לדף האודות של סיבים ולמדו להכיר מקרוב את חברתינו.

שים את מבטחך בסיבים, החברה שלנו דוגלת בפרפקציוניזם ואנו תמיד נעשה את המיטב בכדי להביא את לקוחותינו לשביעות רצון מלאה הן מהשירות ומהעבודה !

כי אם הולכים על מקצועי, הולכים עם סיבים!

בנוסף לרשימה זו של שירותים אנו מציעים את כל השירותים הנגזרים מהכתוב לעיל:

  • יעוץ, ותכנון, מכירה והתקנה של מצלמות אבטחה ומערכות מתח נמוך (תקשורת) ע"פ דרישות לקוח לעסקים, מוסדות וארגונים שהדרישה בהם כוללת עבודה עם מערכות מרוכבות ומודולריות.

  • ייעוץ, תכנון, מכירה והקמה של מערכות מצלמות אבטחה באיכות HD, בטכנולוגיות ה- IP HD-SDI HD-CVI A-HD.

  • יכולת לניהול וביצוע התקנות מורכבות בהיקף גדול למערכות אבטחה, מצלמות אבטחה ומערכות מתח נמוך (תקשורת) ברמה מקצועית, כולל עבודה בגובה עם אישורים.

  • יעוץ, תכנון, מכירה וביצוע התקנות במגוון המערכות בתחום המתח הנמוך כגון בקרות גישה חכמות (בתקן ISO), ומערכות כריזה (בדרישת רישוי עסקים וכיבוי).

באתר החברה תמצאו את כל הדברים אותם אתם צריכים בכדי להכנס בליווי שלנו לעולם המיגון האבטחה ותשתיות הרשת, כמובן שאנחנו מניחים שקראתם לעיל את כל מה שכתוב ואתם פחות או יותר מבינים מי אנחנו ומה זה "סיבים תשתיות תקשורת" ואיזה שירותים ומוצרים אנחנו מוכרים.

כמובן שאם תרצו ערך מוסף לכל הנוגע במצלמות אבטחה, מיגון, אזעקות, מערכות כריזה, בקרות גישה חכמות, קודניות ובקצרה כל מה שאנחנו מספקים כל שעליכם לעשות הוא להשאר באתר ולבחור לאן ללכת מפה…

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

שירותי החברה
מאמרים אחרונים:
עשו לייק,
זה ישתלם לכם!
שתף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
אל תישאר מאחור!

הצטרף למאות אנשים שמקבלים עדכונים חמים בתחומי המיחשוב והאלקטרוניקה