התקנת מצלמות אבטחה למוסדות חינוך

אנו בסיבים במרוצת השנים ייעצנו, תכננו והתקנו מערכות של מצלמות אבטחה בבתי ספר רבים ברחבי הארץ וברחבי חיפה והקריות בפרט.

אנו מכירים ועומדים בכל דרישות חוזר המנכ"ל של משרד החינוך בכל הנוגע להטמעה והתקנת מצלמות אבטחה בבתי ספר וגני ילדים. שם החוזר: "מצלמות במוסדות חינוך – הסדרת הכנסתן ואופן התקנתן".

לקבל פרטים צרו איתנו קשר
* 15% הנחה למזמינים דרך האתר

מצלמות אבטחה בבתי ספר

התכלית של מערכות אבטחה ברורה לרבים אך עם זאת במוסדות חינוך היא בעלת ערך רב אף יותר: מצלמות הפועלות בתוך שטחו הפנימי של בית הספר בזמן הלימודים עשויות לשמש אמצעי מסייע, בין היתר, להגברת המוגנות בבית הספר, לאיתור אירועי אלימות ובריונות, וכן לאיתור התנהגויות סיכון כגון עישון ושתיית אלכוהול.

התכלית הנוספת – בבית הספר ובגן הילדים מצוי רכוש יקר ערך, דוגמת מחשבים, ציוד מעבדות וכיוצא באלה. שימוש במצלמות עשוי לסייע לשמירה על הרכוש, אם בדרך של הרתעה מפני גרימת נזק לציוד או מפני גנבתו ואם בדרך שתסייע להשבתו.

כמו כן הצבת מצלמות במוסדות חינוך מאפשרת הגברת האבטחה ומניעת כניסה של גורמים לא מורשים.

התקנת מצלמות במוסד חינוכי

צוות המומחים של סיבים תשתיות תקשורת מספק שירות מקצועי בהתקנת מצלמות אבטחה במוסדות חינוך. יש לשים לב כאשר מותקנת מערכת אבטחה מסוג זה במוסד חינוכי כגון בית ספר יש לשים דגש רחב על אבטחת מידע של הרשת, של מערכת הקלטה והמצלמות. זאת במטרה לשמור על הפרטיות של הילדים ובכלל כדרישה של משרד החינוך.

לייעוץ והתקנה של מצלמות אבטחה עבור מוסד חינוכי נשמח לייעץ, לתכנן ולהתקין את המערכת הטובה ביותר המתאימה ועומדת בדרישות וההוראות של משרד החינוך.

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

תוכן העניינים