אודות חברת סיבים

מי אנחנו?

חברת סיבים הוקמה ע"י צוות מאוחד של מומחים בעלי ניסיון בתחומי המחשוב השונים והתקשורת. בין המומחים שלנו ניתן למצוא מהנדסים, הנדסאים,  טכנאים, מנהלי פרויקטים, ספקי ציוד ובעלי מקצוע מהטובים ביותר בארץ. אנשינו בעלי הסמכות שונות בתחומי התקשורת כמו MCSE , CCNA ועוד.

כל חברי הצוות של חברת סיבים מחויבים להמליץ ולייעץ ללקוחות החברה באופן אמין, אדיב תוך מתן שירות מקצועי – לכל לקוח ובאופן שווה. תוכלו להכיר אותנו באופן אישי לאחר שנצור קשר.

בדיקת OTDR
ביקורות על שירותי תקשורת

השאיפה שלנו

חברת סיבים שמה בראש מעייניה את הלקוח וסיפוק צרכיו. מתן ליווי לכל אורך הדרך, ייעוץ מקצועי, שירות אמין וציוד חדשני ואיכותי עבור לקוחותינו הינם בראש סדר העדיפויות שלנו.

השירות ניתן בהתאמה אישית לצורכי החברה. חברת סיבים עובדת עם מיטב החברות הקיימים בשוק וזאת במטרה לספק ללקוחותיה את המוצרים המובחרים ביותר. 

אנו בחברת סיבים משתדלים לשתף ידע ועל כן אנו בין היחידים בארץ המפרסמים מאמרי הדרכה אינטרנטית חינמית בתחום התקשורת והמחשוב – את המדריכים תוכלו למצוא בעמוד "מאמרים".

מה אנחנו יודעים לעשות

סליידר מספר 1 

חברת סיבים פועלת ומתמחה במתן שירותי מחשוב לצד פתרונות בתחום התקשורת הקווית ,אלחוטית והאופטית. כל תחומי התקשורת משתנים, לובשים ופושטים צורה בקצב מהיר. לפיכך, שירותיה של חברת סיבים מאופיינות ביכולת שילוב ועמידה בקצב השינויים הצפויים תוך הקפדה על אספקת ציוד חדשני ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לא רק להתמודד בבעיות העכשוויות אלא גם להיענות לאתגרים עתידיים. איכות, מקצועיות, אמינות, התאמה אישית, חדשנות טכנולוגית ועמידה בתקנים מחמירים הם אבני הבסיס של חברתינו העומדת לשירותכם 24 שעות ביממה.

למה לבחור בנו?

חיפוש קצר בגוגל מגלה כי נכון לשנת 2018 קיימות חברות רבות המתיימרות להציג את עצמן כמתמחות בתשתיות תקשורת ופתרונות מחשוב. מאחורי רבים מהחברות הללו עומדים לא אשר מאשר טכנאים עצמאיים בודדים, ללא צוות מקצועי נוסף העומד לצידם.

חברת סיבים מחזיקה בכוח אדם מקצועי לתכנון, אחזקה, ייעוץ וביצוע עבודות בתחומי התקשורת הקווית, האלחוטית והאופטית. חברי הצוות המקצועי של סיבים עבר התמחות מקצועית, בעלי ניסיון עשיר בתחום התקשורת והמחשוב.

בין בעלי המקצוע שלנו תוכלו למצוא: מהנדסי חשמל, אלקטרואופוטיקה, ותקשורת אופטית, מהנדסי בטיחות, מנהלי פרויקטים, הנדסאי תקשורת, טכנאי חשמל וטכנאי סיבים אופטיים.

כיום, חברת סיבים היא בין היחידות בארץ המציעה מגוון רחב ומקיף של כל הפתרונות הקיימים בתחומי התקשורת תחת קורת גג אחת. העובדה כי תוכלו למצוא את כל פתרונות התקשורת להם את זקוקים, בשיחת טלפון אחת אלינו – תחסוך מכם הרבה כאב ראש וטרטור מיותר בין ספקים שונים.בנוסף לכל, חברת סיבים בין הבודדות בארץ המציעה שירותי טכנאי או ביקור מומחה יועץ תוך פחות מ24 שעות מרגע יצירת הקשר.

לסיכום, חברת סיבים מציעה את השירות המקצועי, האמין, המיומן והאדיב ביותר במדינת ישראל ועל כך יעידו לקוחותינו היקרים לנו מכל.

"מפעילותי רבת השנים בתחום תשתיות התקשורת בישראל ושירותי המחשוב הבנתי כי יש לחולל שינוי רחב היקפים המתחיל בבית הפרטי של כל משפחה ומסתיים בחברות והארגוניים הגדולים ביותר בארץ.

לפיכך, הקמתי את חברת סיבים על מנת לספק מענה הולם עבור עסקים וארגונים ואף פרטיים שרוצים לקבל ולהנות משירותי מחשוב מקצועיים , פתרונות מחשוב מתקדמים ותשתיות תקשורת לעבודה חלקה ללא צוואר בקבוק! וגייסתי לשורותיי את מיטב המומחים איתם נהגתי לעבוד בעבר. אני מאמין שבעזרת חברת סיבים אוכל להביא את פריצות הדרך המהפכניות בתחום התקשורת לכל פינה בארץ ויחד עם שותפיי נוכל להתגבר על כל בעיה שקיימת או עלולה להתעורר בעתיד. אני שמח ומאושר לספק ללקוחותיי שירות אמין, ייעוץ מקצועי, תכנון חכם, שירותי התקנה מושלמים וליווי לכל אורך הדרך."

מאיר רפאלוב
מנכ"ל חברת סיבים

בין עבודותינו

להלן מספר עבודות דוגמא שנעשו ע"י המתקינים המומחים של חברת סיבים.
ניתן לראות תמונות מעבודות שלנו בתחומי התקשורת השונים – סיבים אופטיים, תשתיות תקשורת מחשבים, מערכות מתח נמוך, בקרת כניסה, מצלמות אבטחה ועוד.

© כל הזכויות שמורות לסיבים תשתיות תקשורת
DIGITAL SOLUTIONS BY KIRYATECH