כיום, כל ישיבת צוות ,טקס, אירוע או הרצאה מלווים בהצגה ויזואלית שבו עוסק האירוע. כך למשל בטקס יום השואה במוסד חינוכי יש צורך בהקרנת תמונות בהשראת האווירה הרגישה, או במקרה של ישיבה עסקית בה יש להציג נתונים , כאן באה לידי ביטוי הקרנה ומערכות הגברה ומולטימדיה החל ממקרנים זולים ועד מסכי לד ענקיים שמציגים תמונה באיכות HD. איך תדעו איזו מערכת היא המתאימה לכם ביותר? אנו בחברת סיבים משאירים למומחים שלנו את עבודת הייעוץ בעיניין בחירת המוצר כך שיתאים לכם ויספק את צרכיכם.

חברת סיבים מציעה מערכות הגברה, כריזה, מקרנים ומסכי הקרנה, מערכות קולנוע ביתי, מערכות שליטה ובקרה לחדרי ישיבות, משרדים ובתים חכמים, מסכי מגע חכמים בגדלים שונים ומסכי לד. כל מוצרינו עומדים בתקנים מחמירים ומגיעים לידינו אחרי שעברו בדיקות בטיחות. שירותי התקנה בבחדר ישיבות, אולם ספורט, אולם אירועים, משרד, בית, אולם כנסים או אפילו בשטח. שירותי התקנה של מערכות הגברה ומולטימדיה בשטחים פתוחים, חצרים ומגרשים, התקנה של מערכות קבועות באולמות, בתים, משרדים, אודיטוריומים. התקנה של מסכים חכמים והקרנה בכיתות לימוד וחדרי ישיבות. התקנה של מערכות כריזה למוסדות חינוך,מערכת כריזה למפעל, בריכות ומרכזים מסחריים.

התקנת מקרנים , התקנת מערכות הגברה ומולטימדיה

חברת סיבים מספקת, מתקינה ומעניקה שירות עבור מוצרים שישימו את לקחותיה בפסגת הקידמה הטכנולוגית. בין מוצרי ההקרנה ומערכות המולטימדיה שלנו תוכלו למצוא:

  • מערכות הגברה מקצועיות
  • מערכות כריזה
  • מקרנים ומסכי הקרנה
  • מערכות קולנוע ביתי
  • מערכת שליטה ובקרה לחדרי ישיבות ומשרדים
  • מסכי לד

כל מוצרינו עומדים בתקנים מחמירים ומגיעים לידינו אחרי שעברו בדיקות בטיחות. חברת סיבים עובדת עם מיטב החברות, וזאת במטרה לספק ללקוחותיה את המוצרים המובחרים ביותר.

צריכים הצעת מחיר? תקלות בהקרנה? אין סאונד? מערכת ההגברה אינה תקינה? צריכים טכנאי? צרו עימנו קשר עוד היום!

תכנון והתקנה של מקרנים ומערכות מולטימדיה

ניסיונה רב השנים של חברת סיבים בתחום מאפשר לכם, לקחותינו, נחת רוח בהיותכם מזמינים מאיתנו התקנה של מערכות מולטימדיה. בין אם ההתקנה היא בחדר ישיבות, אולם ספורט, אולם אירועים, משרד, בית, אולם כנסים או אפילו בשטח, אנו נידע לתכנן התקנה מושלמת ומדויקת של כל מערכת ובכל מצב, זאת משום שאין אתגר שלא ניצב בפנינו בעבר וידענו להתמודד עימו ולספק את דרישותיו של הלקוח באופן מקצועי ואמין. טרם התקנת המערכות, המומחים שלנו יתכננו את ההתקנה בהתחשב בתנאים האקוסטיים של המתחם.

בין שירותי ההתקנה שלנו תוכלו למצוא:

  • שירותי התקנה של מערכות הגברה ומולטימדיה בשטחים פתוחים, חצרים ומגרשים.
  • התקנה של מערכות קבועות באולמות, בתים, משרדים, אודיטוריומים.
  • התקנה של מסכים חכמים והקרנה בכיתות לימוד וחדרי ישיבות.
  • התקנה של מערכות כריזה למוסדות חינוך, בריכות ומרכזים מסחריים.

שירותי מעבדה ותחזוקה לציוד הקרנה , הגברה ועוד!

אם בחרתם בחברת סיבים להתקנת מערכות ההקרנה והמולטימדיה שלכם, דרכינו לא יפרדו! אנו מציעים שירותי תיקון, אחזקה וטכנאות במחירים מיוחדים ללקוחותינו. במקרים של תקלות אפשריות תוכלו להעזר בטכנאים המקצועיים שלנו לביצוע עבודות תיקון ובכך להמנע מרכישה של מוצר חדש. לפיכך, שירות זה עשוי לחסוך לכם כסף רב.

לסיכום, חברת סיבים שמה בראש מעייניה את הלקוח וסיפוק צרכיו. אנו מציעים ליווי לכל אורך הדרך, ייעוץ מקצועי, שירות אמין וציוד חדשני ואיכותי. צרו עימנו קשר לקבלת ייעוץ טלפוני בחינם ולקבלת הצעת מחיר.

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

תוכן העניינים