שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב מתקדמים שמתאימים לך:

חברת סיבים מתמחה במתן שירותי  IT, שירותי מחשוב לעסקים מותאמים אישית ופתרונות עבור כל סוגי העסקים אשר רואים אור בחיפה והקריות והאזור. השירותים ניתנים בשלושה מתכונות עיקריים:

 1. ריטיינר – תשלום חודשי קבוע וידוע מראש עבור שירותי המחשוב והתמיכה במשתמשי המחשוב ברשת
 2. בנק שעות – תשלום אחת לתקופה עבור כמות שעות מסויימת – השעות נספרות בתמיכה וחיבור למשתמשים מרחוק וכמובן תחזוקה של השרתים, ציוד תקשורת ומחשבים בארגון.
 3. תשלום פר קריאת שרות – במסלול זה יחוייב העסק עבור עלות הביקור ושעות עבודת הטכנאי. במילים אחרות שירות טכנאי מחשבים בבית הלקוח או העסק.
לקבל פרטים צרו איתנו קשר
* 15% הנחה למזמינים דרך האתר

למה להשתמש בשירותי מחשוב לעסקים שלנו?

אנחנו מבינים שבעלי עסקים לרוב הם אינם "גורואים" של טכנולוגיה ומחשבים כמו שהם היו רוצים להיות, ולפעמים גם בעיות פשוטות יכולות לגרום לבזבוז זמן מיותר, עיכובים ובעיות במהלך העבודה השוטפת בעסק. אנו מבינים שבעלי עסקים ועובדיהם צריכים להתרכז בעבודה היומיומית המרובה  ובפיתוח העסק ולא בבעיות מחשוב או טכנולוגיות כאלה ואחרות!

אנו כאן כדי לעזור מכיוון שאנחנו יודעים לספק שירותי IT, ושירותי מחשוב לעסקים המותאמים במיוחד לעסק שלך כמו כפפה ליד! אנו עושים את זה על ידי פגישה מקדימה עם כל בעל עסק, בפגישה אנו מבצעים אבחון מלא ואנליזה של תהליכי הIT ומערכת המידע בעסק שלך! לאחר אבחון מסוג זה אנו מתאימים את שירותי המחשוב שלנו, את הטכנאים והמוצרים במיוחד עבורך ועבור העובדים שלך. תאמר לא עוד לטכנאים שונים שמגיעים ואינם שולטים במבנה המערכת בעסק ובאירגון שלך, טכנאים שאינך מכיר וכאלה שיכולים לגרום לנזקים ואיבוד מידע תוך כדי נסיונות לפתור תקלה.

מי משתמש בשירותי מחשוב?

בין לקוחותינו להם אנו מספקים שירות, ניתן למצוא:

 • מפעלים ובתי מלאכה
 • חנויות
 • מוסכים ומרכזי שירות
 • ארגונים ללא מטרות רווח
 • בתי ספר ופנימיות
 • מועצות אזוריות
 • משרדי עורכי דין
 • משרד רואי חשבון
 • משרדי יזמים ומהנדסים
 • אנשים פרטיים
שירותי מחשוב

בחברת סיבים מבינים את הלקוח, אנחנו יודעים התקציבים יכולים להיות די מוגבלים לכן אנו מציעים שירותי מחשוב לעסקים קטנים ובו בזמן, אנו יכולים לעזור לכם גם במקרים כאלה בהם התקציבים נמוכים, על ידי הסברה והתקנה מערכתית נכונה. האמצעים והכלים שתקבלו אצלנו לא רק יחסכו לכם זמן וכסף אלא גם יגדילו את הפרודוקטיביות של המערכת כולה!

שירותי מחשוב לעסקים בצפון

משרדינו נמצאים באזור אסטרטגי, אנו יושבים באזור חיפה והקריות. אנו מספקים שירותי מחשוב לעסקים גם בערים בצפון הארץ. לכן אם אתם שוכנים באזור חיפה , קריות , עכו או נהריה ועוד באזור הצפון. נשמח לתת לכם שירותי מחשוב מתקדמים ומקיפים.

איזה שירותי מחשוב אנחנו נותנים?

השירותים אותם אנו מספקים לעסקים כוללים:

 • סקירת IT באתר הלקוח של כל המחשבים, השרתים,  ציוד התקשורת, תשתיות התקשורת ואבטחת מידע.
 • תפירת פתרונות שירותי מחשוב מותאמים במיוחד לצרכים של העסק שלך.
 • פתרונות חומרה ותוכנה – ייעוץ אספקה והתקנה של ציוד מחשוב – מחשבים,  מסכים, מדפסות ועוד ציוד היקפי.
 • שירותי גיבוי נתונים ושחזור נתונים – גיבוי מידע בענן מאובטח. תוכל לישון בשקט המידע שלך בטוח ולא יאבד לעולם.
 • פתרונות אבטחת מידע וחומת אש, הגנה על הרשת הפנים ארגונית 24/7 מהאקרים ונוזקה.
 • פתרונות תקשורת לעסקים – מתכנון התשתית , דרך בחירת ציוד תקשורת , ניהול רשתות ועד תכנות והפעלה מלאה של הרשת.
 • תמיכה שוטפת וליווי של העסק בתהליך הצמיחה.

שירותי מחשוב לעסק

שירותי מחשוב לעסקים, התשתית המרכזית היום בשימוש היא על ידי עסקים, המהווים חלק ניכר מהמשתמשים במחשבים וחשוב מאוד לציין את העובדה שאין זה ממש חשוב לבעל העסק, עם יש ברשותו מחשבים איכותיים ותקינים לשימוש .

והשאלה הנשאלת כאן האם המזכירה שיושבת אלכם במשרד לשם מילוי עבודתה נהנית לשבת מול מחשב שאינו מוכן לבצע את תפקידו ?, האם אתם מבינים את ההשלכות שיש לעמדת מחשב שאינה מתפקדת כראוי ?, או שמה זה ממש לא מעניין אתכם מצב המחשביים שלכם, כי אני למשל כטכנאי מחשבים יכול להבין מהר מאוד שלבעל העסק לא ממש מעניין איכות המחשבים ששיש לו בעסק, כי הדבר הכי חשוב הוא לעשות כסף כמובן ! .

שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב לעסקים

תמיכת מחשבים לעסקים

אבל איך בעל העסק יעשה את עבודתו ביצירת כסף, כשכלי העבודה שלו בכלל לא עובדים כראוי ולא יכולים לייצר את הכסף המבוקש, האם יכול בעל העסק לעבוד ללא כלי עבודה ?, זה כמו לבקש משיפוצניק לעבוד ללא הפטיש שלו או שלמעשה שיעבוד עם כלי עבודה המיועדים לעבודות ביתיות, שכלל לא יכולות לבצע את עבודות השיפוץ המקצועי שהוא דורש – האם הוא בכלל יהיה מוכן לבצע את העבודה נאמנה כפי שמצפים ממנו ? .

את השאלות האלה אתם בעלי העסקים שיש ברשותכם הרבה יחידות של מחשבים, צריכים להבין את המהות של מחשב שאינו עובד לכמה שעות בגלל תקלות מרובות, וככל שתשכילו להבין כמו "השיפוצניק", שגם המחשבים שלכם זקוקים למגע של טכנאי מחשבים מקצועי – לא רק לתקן את הבעיות היום יומיות אלה גם לבצע תחזוקה שותפת למחשבים שלכם – ולהבין את ההשלכות בזה שהפקידה שלכם יכולה להיות מושבתת מהעבודה העיקרית שלה, ובכך להפסיד הרבה מאוד כסף שלמעשה אתם לא ממש יכולים להרשות לעצמכם .

 

חברת מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב נועדו לתת מענה מידי למצוקת המחשבים שיש לעסקים קטנים או גדולים יחד – ובכך למנוע את השבתתם של המחשבים האמורים לעבוד בצורה יעילה, אנו יכולים לבצע את השירות לעסקים ללא שום בעיה, שבנוסף אנו נותנים אחריות מלאה על העבודה שלנו, שיכולה לתת לכם את השקט הנפשי שאתם זקוקים לו בכדי שהעסק שלכם יעבוד בצורה יעלה ללא תקלות מיותרות .

שירותי מחשוב לעסק
לכל שאלה שעולה, ולייעוץ טלפוני ללא תשלום אתם מוזמנים לצור עמי קשר! אשמח לייעץ ולראות אתכם מצטרפים לחוג לקוחותינו המרוצים.
AVATAR מאיר רפאלוב
מאיר רפאלוב
טלפון - 058-4444949
כל היתרונות לשירותי מחשוב ענן

מחשוב ענן היא מהפכה שאנו זוכים לחוות בשנים האחרונות בתחום המחשוב לעסקים. שירותי הענן הפכו דבר שיגרתי. במאמר נדבר על יתרונות של מחשוב ענן.

תשתיות תקשורת בארגונים ועסקים: מה הכבלים הנדרשים?

ניהול כבלים מידע הוא אחד מתחומי הנדסת הרשת ויש לו אבולוציה מסובכת. ניהול כבלים הוא החלק הוותיק ביותר ברשתות. בחירה בין סוגי הכבלים השונים למבנה מודרני קשה יותר ממה שנדמה. לוקח שנים של ניסיון בעבודה בפרויקטי כבלים מכל הסוגים בשביל לדעת לבחור את הנכון.

5 סימנים מטרימים לכך שכונן ה-SSD שלך עומד להתקלקל

רוב כונני הSSD מהירים יותר, יציבים יותר, וצורכים פחות חשמל מאשר כונני הHDD. אך, כונני SSD אינם מושלמים, ויכולים לחוות כשלים לפני אורח החיים המצופה שלהם. רוצה לדעת מתי הכונן שלך יםסיק לעבוד? הנה הסימנים.

5 סיבות לבחור בשירותי גיבוי בענן של סיבים

אם העסק שלך כמו המון עסקים אחרים, תהליך הגיבוי והשיחזור שלך מסתבך יותר ויותר – בין אם הוא וירטואלי, פיזי, בענן או משולב.
סיבים בעלת ניסיון רב בתחום הגיבוי בענן וגיבוי מקומי בעלת הפתרונות כמוצא לסיבוכים באמצעות פתרון גיבוי גרעיני יחיד וכולל העומד בכל דרישות האבטחה שלך.

מדריך לגיבוי המחשב, גיבוי בענן, גיבוי מידע

הגנה על מידע חשוב מפני מחיקה , התמודדות עם כמויות מידע גדלות, שחזור גיבויים במהירות גבוהה ולהפוך את תהליך השחזור ליעיל, הם מטרות חשובות. בשביל לעזור לך להשיג את המטרות האלו הכנס – מדריך לגיבוי מחשב וגיבוי בענן.

מה צריך בשביל לעבור בהצלחה לענן

עכשיו כשהענן הפך לחלק בלתי נפרד מסביבת המחשוב העסקית וגם הביתית , יותר ויותר ארגונים מנצלים את יתרונותיו. אז מה בעצם ציך בשביל לעבור בהצלחה לענן? למה לעבור לענן? מה הקשיים במעבר לענן?

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

תוכן העניינים
שירותי החברה