שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

שירותי מחשוב מתקדמים שמתאימים לך:

חברת סיבים מתמחה במתן שירותי  IT, שירותי מחשוב לעסקים מותאמים אישית ופתרונות עבור כל סוגי העסקים אשר רואים אור בחיפה והקריות והאזור. השירותים ניתנים בשלושה מתכונות עיקריים:

 1. ריטיינר – תשלום חודשי קבוע וידוע מראש עבור שירותי המחשוב והתמיכה במשתמשי המחשוב ברשת
 2. בנק שעות – תשלום אחת לתקופה עבור כמות שעות מסויימת – השעות נספרות בתמיכה וחיבור למשתמשים מרחוק וכמובן תחזוקה של השרתים, ציוד תקשורת ומחשבים בארגון.
 3. תשלום פר קריאת שרות – במסלול זה יחוייב העסק עבור עלות הביקור ושעות עבודת הטכנאי. במילים אחרות שירות טכנאי מחשבים בבית הלקוח או העסק.
לקבל פרטים צרו איתנו קשר
* 15% הנחה למזמינים דרך האתר

למה להשתמש בשירותי מחשוב לעסקים שלנו?

אנחנו מבינים שבעלי עסקים לרוב הם אינם "גורואים" של טכנולוגיה ומחשבים כמו שהם היו רוצים להיות, ולפעמים גם בעיות פשוטות יכולות לגרום לבזבוז זמן מיותר, עיכובים ובעיות במהלך העבודה השוטפת בעסק. אנו מבינים שבעלי עסקים ועובדיהם צריכים להתרכז בעבודה היומיומית המרובה  ובפיתוח העסק ולא בבעיות מחשוב או טכנולוגיות כאלה ואחרות!

אנו כאן כדי לעזור מכיוון שאנחנו יודעים לספק שירותי IT, ושירותי מחשוב לעסקים המותאמים במיוחד לעסק שלך כמו כפפה ליד! אנו עושים את זה על ידי פגישה מקדימה עם כל בעל עסק, בפגישה אנו מבצעים אבחון מלא ואנליזה של תהליכי הIT ומערכת המידע בעסק שלך! לאחר אבחון מסוג זה אנו מתאימים את שירותי המחשוב שלנו, את הטכנאים והמוצרים במיוחד עבורך ועבור העובדים שלך. תאמר לא עוד לטכנאים שונים שמגיעים ואינם שולטים במבנה המערכת בעסק ובאירגון שלך, טכנאים שאינך מכיר וכאלה שיכולים לגרום לנזקים ואיבוד מידע תוך כדי נסיונות לפתור תקלה.

מי משתמש בשירותי מחשוב?

בין לקוחותינו להם אנו מספקים שירות, ניתן למצוא:

 • מפעלים ובתי מלאכה
 • חנויות
 • מוסכים ומרכזי שירות
 • ארגונים ללא מטרות רווח
 • בתי ספר ופנימיות
 • מועצות אזוריות
 • משרדי עורכי דין
 • משרד רואי חשבון
 • משרדי יזמים ומהנדסים
 • אנשים פרטיים

בחברת סיבים מבינים את הלקוח, אנחנו יודעים התקציבים יכולים להיות די מוגבלים לכן אנו מציעים שירותי מחשוב לעסקים קטנים ובו בזמן, אנו יכולים לעזור לכם גם במקרים כאלה בהם התקציבים נמוכים, על ידי הסברה והתקנה מערכתית נכונה. האמצעים והכלים שתקבלו אצלנו לא רק יחסכו לכם זמן וכסף אלא גם יגדילו את הפרודוקטיביות של המערכת כולה!

שירותי מחשוב לעסקים בצפון

משרדינו נמצאים באזור אסטרטגי, אנו יושבים באזור חיפה והקריות. אנו מספקים שירותי מחשוב לעסקים גם בערים בצפון הארץ. לכן אם אתם שוכנים באזור חיפה , קריות , עכו או נהריה ועוד באזור הצפון. נשמח לתת לכם שירותי מחשוב מתקדמים ומקיפים.

איזה שירותי מחשוב אנחנו נותנים?

השירותים אותם אנו מספקים לעסקים כוללים:

 • סקירת IT באתר הלקוח של כל המחשבים, השרתים,  ציוד התקשורת, תשתיות התקשורת ואבטחת מידע.
 • תפירת פתרונות שירותי מחשוב מותאמים במיוחד לצרכים של העסק שלך.
 • פתרונות חומרה ותוכנה – ייעוץ אספקה והתקנה של ציוד מחשוב – מחשבים,  מסכים, מדפסות ועוד ציוד היקפי.
 • שירותי גיבוי נתונים ושחזור נתונים – גיבוי מידע בענן מאובטח. תוכל לישון בשקט המידע שלך בטוח ולא יאבד לעולם.
 • פתרונות אבטחת מידע וחומת אש, הגנה על הרשת הפנים ארגונית 24/7 מהאקרים ונוזקה.
 • פתרונות תקשורת לעסקים – מתכנון התשתית , דרך בחירת ציוד תקשורת , ניהול רשתות ועד תכנות והפעלה מלאה של הרשת.
 • תמיכה שוטפת וליווי של העסק בתהליך הצמיחה.

שירותי מחשוב עסקי

שירותי מחשוב לעסקים, התשתית המרכזית היום בשימוש היא על ידי עסקים, המהווים חלק ניכר מהמשתמשים במחשבים וחשוב מאוד לציין את העובדה שאין זה ממש חשוב לבעל העסק, עם יש ברשותו מחשבים איכותיים ותקינים לשימוש .

והשאלה הנשאלת כאן האם המזכירה שיושבת אלכם במשרד לשם מילוי עבודתה נהנית לשבת מול מחשב שאינו מוכן לבצע את תפקידו ?, האם אתם מבינים את ההשלכות שיש לעמדת מחשב שאינה מתפקדת כראוי ?, או שמה זה ממש לא מעניין אתכם מצב המחשביים שלכם, כי אני למשל כטכנאי מחשבים יכול להבין מהר מאוד שלבעל העסק לא ממש מעניין איכות המחשבים ששיש לו בעסק, כי הדבר הכי חשוב הוא לעשות כסף כמובן ! .

תמיכת מחשבים לעסקים

אבל איך בעל העסק יעשה את עבודתו ביצירת כסף, כשכלי העבודה שלו בכלל לא עובדים כראוי ולא יכולים לייצר את הכסף המבוקש, האם יכול בעל העסק לעבוד ללא כלי עבודה ?, זה כמו לבקש משיפוצניק לעבוד ללא הפטיש שלו או שלמעשה שיעבוד עם כלי עבודה המיועדים לעבודות ביתיות, שכלל לא יכולות לבצע את עבודות השיפוץ המקצועי שהוא דורש – האם הוא בכלל יהיה מוכן לבצע את העבודה נאמנה כפי שמצפים ממנו ? .

את השאלות האלה אתם בעלי העסקים שיש ברשותכם הרבה יחידות של מחשבים, צריכים להבין את המהות של מחשב שאינו עובד לכמה שעות בגלל תקלות מרובות, וככל שתשכילו להבין כמו "השיפוצניק", שגם המחשבים שלכם זקוקים למגע של טכנאי מחשבים מקצועי – לא רק לתקן את הבעיות היום יומיות אלה גם לבצע תחזוקה שותפת למחשבים שלכם – ולהבין את ההשלכות בזה שהפקידה שלכם יכולה להיות מושבתת מהעבודה העיקרית שלה, ובכך להפסיד הרבה מאוד כסף שלמעשה אתם לא ממש יכולים להרשות לעצמכם .

חברת מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב נועדו לתת מענה מידי למצוקת המחשבים שיש לעסקים קטנים או גדולים יחד – ובכך למנוע את השבתתם של המחשבים האמורים לעבוד בצורה יעילה, אנו יכולים לבצע את השירות לעסקים ללא שום בעיה, שבנוסף אנו נותנים אחריות מלאה על העבודה שלנו, שיכולה לתת לכם את השקט הנפשי שאתם זקוקים לו בכדי שהעסק שלכם יעבוד בצורה יעלה ללא תקלות מיותרות .

לכל שאלה שעולה, ולייעוץ טלפוני ללא תשלום אתם מוזמנים לצור עמי קשר! אשמח לייעץ ולראות אתכם מצטרפים לחוג לקוחותינו המרוצים.
AVATAR מאיר רפאלוב
מאיר רפאלוב
טלפון - 058-4444949
כיצד בוחרים שירותי מחשוב לעסקים?

כיצד בוחרים שירותי מחשוב לעסקים?

מיקור חוץ הינם הדרך העדכנית והפופולארית ביותר לתחזוקה של עסק מבחינות רבות. אחת מהן היא השירותים הממוחשבים הניתנים לכל עסק באשר הוא. תחזוקה של מחשבים

מדריך למחשב נייד מומלץ

מחשב נייד מומלץ – 8 טיפים חשובים

בעוד שטאבלטים וסמארטפונים עצמם הם פופולאריים, רוב האנשים מבינים שאין די בהם על מנת לכתוב את עבודת המחקר שלהם, להכין את סרטון היוטיוב או לשחק

6 טיפים לבחירת חברות IT לעסק

6 טיפים לבחירת חברות שירותי IT לעסק

בחירת חברת ה-IT לעסק לפיכך מצריכה מחשבה מקדימה והשקעה לא מבוטלת. חברה זו היא אשר תתמוך ותעניק את הכיסוי המלא לכל הבעיות שעלולות לצוץ במהלך השנים

תיקון מחשב נייד שנרטב

נשפך מים על המחשב? תיקון מחשב נייד שנרטב

שפיכת נוזל על מחשב או לפטופ הינה דבר די נפוץ וקורה לרבים, מה צריך לעשות במקרה של שפיכת נוזל על מחשב? תיקון מחשב שנשפך עליו מים ואחר.שחזור קבצים ממחשב שנרטב ועוד. כל התשובות של המומחים.

לקנות מחשבים בצורה חכמה

לקנות מחשבים בצורה חכמה

ממש מרגש לראות את הטכנולוגיה המתקדמת היום ורק לחשוש שאנחנו אולי נשאר מאחור ולא נצליח להתמודד עם כל התחרות שיש היום בתחום המחשבים, אך השאלה

הסבר מה זה לוח אם

מה זה לוח אם

מה הרכיבים שיש על לוח אם ומה תפקידם לוח אם הינו התקן שמהווה בסיס המאחד את כל ההתקנים הקיימים במחשב והופך אותם למחשב, בעל יכולת

10 כלים שכל טכנאי מחשבים חייב להכיר

10 כלים שכל טכנאי מחשבים חייב להכיר

כטכנאי מחשבים שואלים אותי מכרים, ידידים, שכנים או אפילו טכנאי מחשבים אחרים שעובדים בתחום, איזה ציוד צריך בשביל להתחיל להתעסק בתיקון מחשב לבד בבית או

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

שירותי החברה
מאמרים אחרונים:
עשו לייק,
זה ישתלם לכם!
שתף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
אל תישאר מאחור!

הצטרף למאות אנשים שמקבלים עדכונים חמים בתחומי המיחשוב והאלקטרוניקה

סיבים - מחשבים ותשתיות תקשורת
5.0
מבוסס על 74 ביקורות
powered by Google
Avi Zaplavi
Avi Zaplavi
20:05 25 May 20
שירות מקצועי מהיר ובמחיר הוגן הגיע אלי ב 22 בלילה לפתור תקלה תודה... רבהקראו עוד
Darkness Light
Darkness Light
10:21 25 May 20
השירות היה מצוין, מהיר, מקצועי, אדיב וגם לא יקר! במידה ושוב תהיה לי... בעיה עם המחשב - אז יש לי למי לפנות))קראו עוד
Dima Zinchenko
Dima Zinchenko
16:31 21 May 20
עבודה מקצועית ומסודרתיחס אישי, שירות מעולהנותנים פתרונות... תקשורת למגזר פרטי ועסקימומלץ בחוםקראו עוד
Alla Zinchenko
Alla Zinchenko
16:28 21 May 20
צוות מאוד מקצועי, יסודי ושירותי, מומלץ בחום!! פרסו לנו כבלי רשת לכל... חדר ובנוסף התקנת אקסס פוינט וסוויץ', השאירו עבודה אסטתית ומסודרת! תודה רבה תותחים ובהצלחה!:))קראו עוד
מתן בלוך
מתן בלוך
17:55 20 May 20
מאיר הגיע אלי לעסק לעשות מצלמות. בחור אמין, נותן שירות מצויין,... מחיר הוגן. ממליץ בחום!!!!קראו עוד
ליטל דוידוב
ליטל דוידוב
18:58 18 May 20
מאיר הטכנאי ביצע החלפת מסך למחשב הנייד לנובו Lenovo, תוך שעה המסך כבר... הוחלף, השירות היה מושלם ומהיר והמחיר הכי הוגן שמצאתי. תודה רבה למאיר, המליץ תמיד!קראו עוד
לקריאת כל הביקורות