מערכת בקרת הכניסה הפופולארית ביותר כיום הינה האינטרקום. בנייני מגורים משותפים, משרדים ובנייני עסקים רבים הבינו זה מכבר את חשיבותה של מערכת אינטרקום מתקדמת, ועם חלוף הזמן מציבים הם דרישות חדשות לציפיותם ממערכת האינטרקום. כך למשל, אם מערכות האינטרקום הראשונות שהומצאו היו מאפשרות לבעל הבית רק לסגור או לפתוח את דלת הכניסה, היום ניתן למצוא מערכות אינטרקום מתוחכמות הרבה יותר המאפשרות תקשורת קולית, כאלו המכילות מצלמה ואף מערכות חכמות שיודעות לזהות סכנות בסביבת דלת הכניסה. כמו כן מערכות אינטרקום המתממשקות עם מערכת האבטחה ומקליטות כמו מצלמת אבטחה רגילה.

צריכים טכנאי אינטרקום?מחפשים הצעת מחיר להתקנת אינטרקום או מערכת בקרת כניסה? מתלבטים איזה פתרון אתם צריכים? צרו איתנו קשר עוד היום. ייעוץ טלפוני חינם, אנו דוגלים בשירות מעולה ללקוח!

חשיבותה של מערכת אינטרקום מתקדמת

מערכת האינטרקום, בין אם בסביבה הביתית ובין אם בבתי עסק, מהווים תוספת אבטחה ניכרת. מערכות אלו מאפשרות לווסת את הכניסה לביניינים עמוסים, לדעת מי עומד בפתח הבית הפרטי שלי ואף למנוע את כניסתם של שודדים רעולי פנים לחנות התכשיטים שלך. מערכות אינטרקום בבתים פרטיים יאפשרו לכם לישון בנחת בלילה מבלי חשש מפני גניבת כלים מהגינה שלכם. כל אלו ועוד מובילים אותנו למסקנה החד משמעית כי מערכת אינטרקום, בכל מקום שלא יהיה, משדרגת את רמת האבטחה שלכם.

בקרת כניסה בלתי ניתנת לפריצה

חברת סיבים מציעה מגוון פתרונות לעסקים, מפעלים וארגונים בתחום בקרת הכניסה ומציעים את המערכות המאובטחות ביותר בשוק. מערכות בקרת כניסה עוזרות לכם למנוע מלא מורשים מלהיכנס לאזורים מוגנים. מערכות אלו מאפשרות לכם לשלוט בכניסה ויציאה של העובדים שלכם לבית העסק ובתוך תחומיו, לבחור מי יהיה מורשה להכנס לאזורים מסוימים במתחם, להגביל אורחים מלהכנס לחדרי עובדים ולקבל דו"ח יומי אודות כניסות ויציאות באתרים מוגדרים של עובדים רשומים. חלק ממערכות בקרת הכניסה מציעות גם קוראי קירבה המאושרים להפעלה בשבתות. אנו מציעים התקנה של מערכות אלו בדלתות כניסה /יציאה, מעליות, חדרי מחשבים ושרתים, מחלקות פיתוח, חניונים וכל אזור שיש צורך לבקר את הכניסה אליו.

שירותי טכנאי למערכות אינטרקום ובקרת כניסה

מערכות אינטרקום ובקרת כניסה מחוברות לנתבים רבים ויוצרות קשר עם נקודות גישה רבות, כדוגמת ביניינים רבי קומות. לפיכך, יתכנו תקלות שזיהוי מקור התקלה אינו פשוט עקב ריבוי תתי המערכות. טכנאים חסרי ניסיון עלולים להתבלבל בקלות. במערכות מורכבות אלו ואף לגרום לנזק רב יותר משהיה. חברת סיבים מציעה לשירותכם טכנאים מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון רב שנים.

בין אם אתם מחפשים מערכת אינטרקום או בין אם מערכת בקרת כניסה, אתם זקוקים לעצתם של בעלי ניסיון שיבחרו עבורכם את המערכת המתאימה ביותר. לחברת סיבים ניסיון רב שנים בהתקנה ואחזקה של מערכות אינטרקום ובקרת כניסה ולכן יודעת להתאים באופן הטוב ביותר את המוצר ללקוח. אנו לא מתפשרים על האיכות הטובה ביותר ומציעים את המערכות מהחברות המובילות בעולם ובמחירים ללא תחרות.

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

תוכן העניינים