בשנים האחרונות אנו עדים לכמות הולכת וגדלה של מקרי פריצה וגנבות. בתים ועסקים רבים חווים הפסדים כלכליים גדולים עקב תופעת הפריצות, מה שמוביל לעוגמת נפש גדולה. לעיתים, הגניבות נגרמות על ידי אדם אשר עובד בתוך העסק, ואז המקרה קשה יותר לאיתור. על מנת להתמודד עם התופעה, החלה התעשייה לייצר סוגים שונים של מצלמות אבטחה, אשר יענו על הצורך באבטוח והגנה על הציוד.   

לקבל פרטים צרו איתנו קשר
* 15% הנחה למזמינים דרך האתר
מצלמות אבטחה לעסק

מדוע כדאי להתקין מצלמות אבטחה לעסק?

להתקנה של מצלמות אבטחה לעסק מספר יתרונות:

  • בראש ובראשונה מצלמות אבטחה יכולות לשמש כגורם מרתיע בפני גנבים ופורצים. לעיתים אפילו מצלמות דמה יכולות להיות מספיקות על מנת להבריח את הגנב. פעמים רבות יעדיף הפורץ לא להסתבך עם מצלמות, ופשוט ימשיך למטרה הבאה.

  • שנית, התקנה של מצלמות אבטחה לעסק יכולות לשמש לצורך מעקב אחר העובדים. ניתן להתקין מצלמות גלויות לצורכי הרתעה, ומצלמות סמויות על מנת לאתר עובדים אשר גונבים או מועלים בכספי העסק.    

סוגים שונים של מצלמות אבטחה לעסק

 ישנם סוגים שונים של מצלמות אבטחה לעסק הנמכרות בשוק, הנה כמה סוגים פופולאריים:

  • מצלמות גוף: מצלמות אשר נמכרות עם עדשה בנפרד, כאשר יש למקם את העדשה על פי הצורך.
  • מצלמות כיפה: מצלמות אלו הן מצלמות דמויות חצי עיגול, והיתרון הגדול שלהן הוא שלא ניתן לדעת לאיזה כיוון מכוונת עדשת המצלמה.
  • מצלמת IP: זו היא מצלמה אשר מאפשרת צילום והקלטה של אזורים נרחבים בבית העסק, וגם צפייה ישירה של המתרחש בזמן אמת. מצלמה זו מתחברת ישירות לרשת, וכך מתאפשר שידור הנתונים בזמן אמת.

היכן מומלץ למקם את המצלמות בעסק?  

מצלמות אבטחה מומלץ למקם בפתח הכניסה לבית העסק, במקום בולט, וגם כאשר הן מכוונות למקומות חשובים ואסטרטגיים כמו: קופה, כספת, ערימה של ציוד יקר ועוד. 

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

תוכן העניינים