שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

התקנת מצלמות אבטחה בחנויות תכשיטים

התקנת מצלמות אבטחה לחנויות תכשיטים באופן כללי ומצלמות אבטחה לחנויות יהלומים בפרט דורשת מיומנות רבה וניסיון רב. אם בחנות בגדים רגילה או חנות מסוג אחר הסיכוי העיקרי לגניבה זה בעיקר גניבה של בגד תוך הכנסתו לתיק או לשקית, בחנויות יהלומים ובחנויות תכשיטים יש סכנה כפולה, הראשונה היא גניבה רגילה של תכשיט או יהלום והסכנה השנייה היא החלפה, בעיקר של יהלום אמיתי ביהלום מזויף או חיקוי מזכוכית או משהו בסגנון.

כמובן שהנזק הכספי מגניבת תכשיטים או יהלומים הוא נזק מאד יקר ולכן מי שיבוא לגנוב יהלומים או תכשיטים זה לא מתבגר או מתבגרת הרפתקניים שבא להם לפלח איזה בגד יפה או  ועוד כמה סתם ליצור פרובוקציה. פה מדובר בגנבים מקצועיים שיודעים דבר או שניים על מצלמות אבטחה.

לקבל פרטים צרו איתנו קשר
* 15% הנחה למזמינים דרך האתר
מצלמות אבטחה לחנויות תכשיטים

הייחודיות של התקנת מצלמות אבטחה בחנויות תכשיטים

התקנת מצלמות האבטחה בחנויות תכשיטים צריכה לקחת בחשבון את כל מה שנאמר עד כה ועוד כמה דברים שאנחנו לא רוצים להזכיר פה באתר. לכן התקנה של מצלמות אבטחה בחנויות תכשיטים ויהלומים דורשת חשיבה אסטרטגית שמטרתה גם לזהות גניבות, גם לזהות נסיונות החלפה וכמובן התקנת מצלמות במעגלים ובזויות מיוחדות כך שגם אם הגנב יחליט להסוות את עצמו בדרכים שונות הוא ייתפס.

הניסיון שלנו בהתקנת מצלמות אבטחה לחנויות תכשיטים

לסיבים יש ניסיון של מעל 10 שנה בתחום וניסיון מאד עשיר במצלמות אבטחה בחנויות תכשיטים, בחנויות ומלטשות יהלומים בבורסת היהלומים בר"ג. אם אתה צריך מצלמות אבטחה לחנויות של תכשיטים אן דברים יקרי ערך אחרים אין ספק שחברת סיבים היא הפיתרון הטוב ביותר עבורך. נכון זה לא יהיה הפיתרון הזול ביותר שתמצא אבל מאד ייתכן שפתרונות אחרים לא יהיו באמת פיתרון בשעת הש'.

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

שירותי החברה
מאמרים אחרונים:
עשו לייק,
זה ישתלם לכם!
שתף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
אל תישאר מאחור!

הצטרף למאות אנשים שמקבלים עדכונים חמים בתחומי המיחשוב והאלקטרוניקה