מצלמות אבטחה לבית

אנו מציעים יותר
ממערכת אבטחה פשוטה
קבל הצעת מחיר בחינם על ידי מומחה האבטחה שלנו
ניווט בעמוד

מצלמות אבטחה לבית

סיבים מתמחה באיתור מערכת מצלמות אבטחה לבית הטובות ביותר בעולם ובהתאמתן לפי צרכי הבית. על מנת להעניק את הביטחון המלא לדיירים חברת סיבים תיפגש עם הלקוח, תאבחן את היקף הבית ואת צרכיו הייחודיים, תזהה נקודות משמעותיות המצריכות התייחסות ותתאים את מערכת מצלמות אבטחה לבית ההולמת ביותר את צרכיו של הלקוח. 

ישנם שני סוגים עיקריים של מצלמות אבטחה ביתיות: מערכת מצלמות אבטחה לבית אנלוגיות ומצלמות IP. בחינת הצורך האישי של כל לקוח בהתבסס על נתונים טכניים של הבית ובחינת הפתרונות ההולמים ביותר הם ההופכים את סיבים לחברה מצטיינת בתחומה. 

מצלמות אבטחה ביתיות
מצלמות אבטחה אנאלוגיות

מצלמות אבטחה ביתיות אנלוגיות מעניקות את הביטחון ההכרחי בכל בית ומבוססות על טכניקות שונות: 

  • מצלמות כיפה – מצלמות לבית גלויות המיועדות להתקנה על גבי התקרה.

  • מצלמות צינור – מצלמות נסתרות המיועדות להתקנה בתוך גלאים.

  • מצלמות מוסלקות – מצלמות נסתרות להתקנה במקומות חבויים.

  • מצלמות גוף – מצלמות לבית בעלות רזולוציה רחבה המאפשרות פענוח תמונה בקלות.

  • מצלמות מתנייעות – מאפשרות שליטה מרחוק, כוללות צפייה של 360 מעלות ואפשרות ל ZOOM.

מצלמות לבית

התקנת מצלמות אבטחה לבית היא כבר לא מותרות, הבית הוא המקום בו שוכן היקר לנו מכל, כל אשר עמלנו עליו במשך חיינו נמצא שם. השקט הנפשי של האדם אומרים נמצא בביתו.

אך מה יקרה אם אדם מפוקפק כלשהו ינסה לפרוץ לביתך במטרה להשחיט או לגנוב? מה יקרה אם מישהו מהקרובים לך יפגע על ידי זר בביתך או בסביבתו? למרבה המזל בשביל זה קיימות מערכות ומצלמות האבטחה.

לקבל פרטים צרו איתנו קשר
* 15% הנחה למזמינים דרך האתר

בשנים שעברו מערכות מצלמות היו עניין יקר, אשר היו בשימוש ניכר במוסדות גדולים, משרדים ממשלתיים וחברות. עבור בתים פרטיים אין זה היה כלכלי. אך למרבה המזל במשך השנים עם התקדמות הטכנולוגיה והתעשייה, בעקבות הביקוש הגובר חלה מהפיכה וכיום ניתן במחיר משתלם והוגן להתקין מערכת מצלמות אבטחה מסוגים שונים גם עבור בתים פרטיים.

הדבר מאפשר לנו בעלי הבתים והדירות להיות רגועים גם מחוץ לבית, כאשר המשפחה והחברים נמצאים שם ואו במקרה שאין אף אחד במטרה לוודא שהכל מתנהל כשורה.

מצלמה לבית עם אפליקציה

תחום המצלמות אבטחה לבית עבר שינויים רבים בשנים האחרונות וכיום הגיע לרמה גבוהה מאוד של איכות FULL HD ואף יותר מכך! ניתן לצפות בשידור חי ואף לשחזר צילום מתאריך ושעה רצויה באמצעות כל מחשב או באמצעות אפליקציה במכשיר הסלולארי שלך! לבתים פרטיים בדרך כלל מומלץ להתקין מערכת מצלמות מבוססת תקשורת IP, שכן זוהי הצעקה האחרונה בשוק והאיכות של המערכות הנ"ל היא המיטבית ביותר!

צוות סיבים תשתיות תקשורת ישמח לעמוד לרשתוכם ולייעץ לכם בהתאמה והתקנת מערכת אבטחה מקצועית לבית.

מצלמות כיפה
מצלמות כיפה
מקליט וידאו ברשת (NVR)
מקליט וידאו ברשת (NVR)
מערכת מצלמות אבטחה HD
מצלמות כיפה

קרא עוד >

חנות המוצרים

חנות המוצרים תפתח בקרוב 

הבית הינו המקום המוגן ביותר והמפלט לחלל פרטי, אישי ומבודד מרעשים חיצוניים. הבית מיועד להגן על דייריו מפני סכנות חיצוניות, פריצות וחדירות לא רצויות למתחם הפרטי.

על מנת להעניק את הביטחון המלא לדיירי הבית ולשמור על הרכוש יקר הערך הקיים בו יש להיעזר באמצעי האבטחה המתאימים. ישנם לא מעט סיכונים המאיימים על דיירי הבית כיום.

עם שכלול ופיתוח תחומי האבטחה – גם אמצעי הפריצה משתכללים והופכים כל יעד קל לחדירה בתוך זמן קצר. על מנת להתמודד בחכמה עם האיומים השונים הקיימים בכל בית חשוב להתקין מצלמת אבטחה ביתית המבוססת על התאמה אישית לצרכי הלקוח הייחודיים. סיבים תשתיות תקשורת הינה בעלת ניסיון רב שנים והיכרות מעמיקה עם תחום מצלמות אבטחה ביתיות השונות.

מצלמות IP

מצלמות IP הן הפתרון המתקדם והחדשני ביותר להנה על בני הבית. מצלמת IP מקושרת ישירות למערכת האינטרנט ואינה מצריכה שימוש במחשב או חיווט מיותר.

מצלמות IP הינן בעלות איכות תמונה גבוהה ביותר, אפשרות צפייה מרחוק מכל מקום בעולם באמצעות הטלפון הסלולרי, ניהול המצלמה באמצעות מערכת טלוויזיה במעגל סגור ואפשרות לניהול מספר מצלמות לבית בו זמנית, אופציה של ZOOM IN וכמו כן – בעלות התקנה אלחוטית המעניקה מראה אסתטי.

המלצות מלקוחות
***Alla Z
***Alla Zקונה מאומת
קרא עוד
צוות מאוד מקצועי, יסודי ושירותי, מומלץ בחום!! פרסו לנו כבלי רשת לכל חדר ובנוסף התקנת אקסס פוינט וסוויץ', השאירו עבודה אסטתית ומסודרת! תודה רבה תותחים ובהצלחה!:))
****Gefen N
****Gefen Nקונה מאומת
קרא עוד
קיבלנו ממאיר רפאל שירות נעים, מסור, מקצועי ואמין במחיר הוגן. אנחנו מרוצים מאוד מהתוצאות וללא ספק נזמין אותו שוב. מומלץ בחום!!!
******Igal S
******Igal Sקונה מאומת
קרא עוד
תודה לצוות סיבים תשתיות תקשורת על הקמת רשת ביתית קווית ברמה גבוהה תוך כדי שימוש בכבלים ברמות הגבוהות ביותר מומלץ! אינטרנט מהיר וWIFI חזק בכל הבית
*****Olga Y
*****Olga Yקונה מאומת
קרא עוד
תודה רבה על שירות המהיר והאיכותי. גם ההתקנה והתיקון וגם התמיכה אחרי זה. מאיר זמין לכל שאלה, שירותי ומקצועי.
הקודם
הבא