סיבים מתמחה באיתור מערכת מצלמות אבטחה לבית הטובות ביותר בעולם ובהתאמתן לפי צרכי הבית. על מנת להעניק את הביטחון המלא לדיירים חברת סיבים תיפגש עם הלקוח, תאבחן את היקף הבית ואת צרכיו הייחודיים, תזהה נקודות משמעותיות המצריכות התייחסות ותתאים את מערכת מצלמות אבטחה לבית ההולמת ביותר את צרכיו של הלקוח. 

סוגי מצלמות אבטחה לבית

ישנם שני סוגים עיקריים של מצלמות אבטחה ביתיות: מערכת מצלמות אבטחה לבית אנלוגיות ומצלמות IP. בחינת הצורך האישי של כל לקוח בהתבסס על נתונים טכניים של הבית ובחינת הפתרונות ההולמים ביותר הם ההופכים את סיבים לחברה מצטיינת בתחומה. 

מצלמות אבטחה ביתיות

מצלמות אבטחה אנאלוגיות

מצלמות אבטחה ביתיות אנלוגיות מעניקות את הביטחון ההכרחי בכל בית ומבוססות על טכניקות שונות: 

  • מצלמות כיפה – מצלמות לבית גלויות המיועדות להתקנה על גבי התקרה.

  • מצלמות צינור – מצלמות נסתרות המיועדות להתקנה בתוך גלאים.

  • מצלמות מוסלקות – מצלמות נסתרות להתקנה במקומות חבויים.

  • מצלמות גוף – מצלמות לבית בעלות רזולוציה רחבה המאפשרות פענוח תמונה בקלות.

  • מצלמות מתנייעות – מאפשרות שליטה מרחוק, כוללות צפייה של 360 מעלות ואפשרות ל ZOOM.

הנחה למזמינים מהאתר
או חייגו עכשיו 058-444-4949

הבית הינו המקום המוגן ביותר והמפלט לחלל פרטי, אישי ומבודד מרעשים חיצוניים. הבית מיועד להגן על דייריו מפני סכנות חיצוניות, פריצות וחדירות לא רצויות למתחם הפרטי.

על מנת להעניק את הביטחון המלא לדיירי הבית ולשמור על הרכוש יקר הערך הקיים בו יש להיעזר באמצעי האבטחה המתאימים. ישנם לא מעט סיכונים המאיימים על דיירי הבית כיום.

עם שכלול ופיתוח תחומי האבטחה – גם אמצעי הפריצה משתכללים והופכים כל יעד קל לחדירה בתוך זמן קצר. על מנת להתמודד בחכמה עם האיומים השונים הקיימים בכל בית חשוב להתקין מצלמת אבטחה ביתית המבוססת על התאמה אישית לצרכי הלקוח הייחודיים. סיבים תשתיות תקשורת הינה בעלת ניסיון רב שנים והיכרות מעמיקה עם תחום מצלמות אבטחה ביתיות השונות.

מצלמות IP

מצלמות IP הן הפתרון המתקדם והחדשני ביותר להנה על בני הבית. מצלמת IP מקושרת ישירות למערכת האינטרנט ואינה מצריכה שימוש במחשב או חיווט מיותר.

מצלמות IP הינן בעלות איכות תמונה גבוהה ביותר, אפשרות צפייה מרחוק מכל מקום בעולם באמצעות הטלפון הסלולרי, ניהול המצלמה באמצעות מערכת טלוויזיה במעגל סגור ואפשרות לניהול מספר מצלמות לבית בו זמנית, אופציה של ZOOM IN וכמו כן – בעלות התקנה אלחוטית המעניקה מראה אסתטי.

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

תוכן העניינים