ניהול רשתות

מאז הקמתה, מספקת חברת סיבים פתרונות מקצועיים בתחום ניהול רשתות תקשורת לכלל לקוחותיה. ניהול רשתות תקשורת ללא ספק אחד השירותים הנפוצים ביותר להם קיים ביקוש רב בעולם פתרונות התקשורת לעסקים. עובדה זו אינה מפתיעה כלל לאור החשיבות הקריטית הקיימת בעולם העסקים לניהול מערכתי מקיף ויעיל של רשתות התקשורת בארגונים. חברת סיבים מציעה את שירותיה בתחום ניהול הרשתות באופן מותאם אישית, כך, בין שאם אתם עסק קטן או גדול – הפתרון יתאים לך ללא הרף.

שירותי ניהול רשתות מחשוב בדרך כלל היא שירות הניתן בחבילת שירותי מחשוב לעסקים.

החשיבות בניהול רשתות

לאחר שתשתיות התקשורת מוכנים, בכדי שכל הציוד יעבוד כנדרש יש להגדיר ולתכנת אותו כך שיתאים לצרכים שלנו. פעולה זאת נקראת ניהול רשת ובדרך כלל מתבצעת בארגונים על ידי מנהל הרשת. תקשורת עסקית יעילה חשובה לקיומו של כל ארגון. עסקים שלא מסוגלים לעמוד בקצב ההתקדמות ולהשאר מעודכנים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, עד מהרה ימצאו את עצמם מפגרים מאחור בעוד מתחריהם הנמצאים צעד אחד לפניהם גוזרים את מירב הרווחים מנתח השוק. לפיכך, חומרה חדשנית, תשתית עמידה, ניהול רשתות מתקדמת ומוצרי ניטור ובקרה מתקדמים הם אלו שיאפשרו לעסק שלכם לשגשג ולסגל את עצמו לתנאים המשתנים.

התקנת רשתות תקשורת

תשתית ניהול רשתות אמינה הכרחית לקיומה של מערכת אבטחת רשת בלתי ניתנת לחדירה. מחשבי עסקים מכילים מידע רגיש כמו: פרטים אישיים של לקוחות, תכנונים עתידיים, רשימות תפוצה, ספירות מלאי ועוד. חשיפה של גורם חיצוני למידע מסוג זה עלולה לעורר בעיות משפטיות או לפגוע ישירות בניהול העסק שלכם באופן בלתי הפיך. לפיכך, אנו בסיבים מציעים ניהול רשתות אמין הכולל מוצרי אבטחת מידע מובנים מטעם מיטב חברות אבטחת המחשבים והאנטי וירוס בעולם.

מנהל רשתות תקשורת

טכנאי מחשבים ורשתות מקצועי

בראש ובראשונה המומחים של סיבים יבחנו את השטח לקראת התכנון המקדים. הכרה של המתחם שממנו ובתוכו תתבצע התקשורת – הכרחית בין אם מדובר בתקשורת חוטית ובין אם בתקשורת אל חוטית. תכנון מקצועי מקדים של כל הפעולות הכוללות: מערך האחסון, הקשחת נהלי עבודה מול מערכות-המידע, ניהול רשתות, ויצירת רצף גיבויים אחיד, מוכרח להיות בהתאמה מושלמת לדרישות העסק ולתחום בו הוא נוגע. סיבים מסוגלת להתאים את כל אלו ועוד באופן מושלם לדרישות העסק, תוך הימנעות מתקלות עתידיות אפשריות.

שירותי מנהל רשת

מיהו מנהל רשת? מנהל רשת הינו כל בעל דיפלומה ממוסד מוסמך, ותפקידו להיות אחראי על ציוד החומרה והאמצעים המרכיבים את רשת המחשבים של ארגון מסוים. מנהל רשת מוסמך, הינו בעל ידע אודות תיחזוק רכיבי חומרה כדוגמת כרטיסי הרשת, מודמים, רכזות, מתגים, נתבים.

מנהלי הרשת של סיבים
חברת סיבים מקבלים לשורותיה אך ורק מנהלי רשת מוסמכים בעלי ניסיון של מעל 3 שנים בתחום ולאחר בדיקת התאמתם ע"פ דרישות קבלה נוקשות. מתוקף תפקידם, מנהלי הרשת המומחים של סיבים מבצעים:

  • הגדרות והתקנות של ציוד רשת.
  • הגדרה וקינפוג של רכזות מנוהלות – Switch
  • תחזוקה של ציוד רשת ותקשורת.
  • ניטור פעולתו התקינה של ציוד תקשורת.
  • והתקנה ותחזוק של תוכנות המשמשות לניהול רשתות מחשבים.

בנוסף, מנהלי הרשת של סיבים מעודכנים במסגרת תפקידם בחידושים הטכנולוגיים בתחום תקשורת המחשבים וניהול רשתות. לכן אנו מציעים ניהול של רשתות מחשבים חדשות, ואבטחת רשתות מחשבים ברמה הגבוהה ביותר. בהתאם לדרישה, מנהלי הרשת שלנו מציעים שירות הגדרת אופן הפעולה של פרוטוקולי תקשורת, פרוטוקולי ניתוב וטבלאות ניתוב בארגון.

ניהול רשתות
ניהול רשתות

לסיכום, חברת סיבים תשתיות תקשורת נמצאת בראש החנית של תחום ניהול הרשתות ובין היחידות בארץ המציעה שירותי מנהל רשת מומחה בעל ניסיון. כאמור, אין שני לרשת תקשורתית יציבה עבור עסקים. בין אם עסק קטן ובין אם ארגון רחב – אנו נידע למצוא לכם את פתרונות ניהול הרשתות הטובות ביותר ולהעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע הטובים בארץ.

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

תוכן העניינים
שירותי החברה