סיבים שירותי מחשוב – טכנאי מחשבים בקרית אתא מספקת שירותים לתיקון מחשבים בקרית אתא, מאז 2007.

מאז כניסתנו לשוק זכתה חברתינו באמון של מאות לקוחות שהפכו עד מהרה ללקוחות קבועים בחברתינו והם מקבלים מאיתנו שירותי מחשוב מקיפים, ושירותי טכנאי מחשבים עד הבית!

בין השירותים שאנו מספקים:

 • תיקון מחשבים ניידים ונייחים:
  1. התקנת תוכנות – התקנת חבילת OFFICE (WORD,PowerPoint,Excel) , התקנת פוטושופ, תוכנות עריכה. תוכנות מערכת, התקנת תוכנות מולטימדיה , התקנת תוכנות ללימודים ועוד.
  2. החלפת מסך למחשב נייד
  3.  הוספה ושדרוג של זכרון
  4. החלפת כונן קשיח לSSD. הגדלת נפח אחסון במחשב ושדרוג דיסק קשיח.
  5. החלפת ספק כח, תיקון בעיות טעינה ומתח במחשב.
  6. טיפול במחשבים שלא נדלקים.
  7. החלפת לוח אם, שדרוג מעבד, ועוד.
 • שחזור קבצים וגיבוי קבצים – אנו בסיבים מתמחים במתן שירותי גיבוי ואחסון קבצים , שחזור קבצים שנמחקו ועוד. צרו קשר למידע נוסף.
 • שליטה מרחוק ותמיכה מרחוק במחשבים – תמיכה טכנית על ידי טכנאי מקצועי, שירותי טיפול בתקלות מרחוק. פתרון בעיות במקרים דחופים על ידי טכנאי מרוחק.
 • התקנת ציוד רשת – הקמת רשתות תקשורת קוויות, סלילת נקודות תקשורת למחשבים, התקנה ושיפור של WIFI , מגדיל טווח WIFI ועוד.
 • שירותי תיקון מחשוב מתקדמים – אנו בסיבים מתמחים בתמיכה ומתן תחזוקה שוטפת לשרתים, הטכנאים שלנו מומחים בWindows Server בסביבת Active Directory. שיתוף קבצים , אבטחת מידע וניהול רשתות מלא לעסקים ולפרטיים.
 • הדרכת מחשבים – אנו יודעים לא כולם נולדו פרופסורים למחשבים, גם אנחנו לא! למידה והצלחה בתחום היא עניין של רצון ותכנית לימודים חכמה שמותאמת במיוחד עבורך. צרו קשר לפרטים נוספים אודות הדרכת מחשבים בקרית אתא.

מה היתרונות של שירותי הטכנאי מחשבים שלנו?

היתרונות של שירותי תיקון מחשבים כזה כמו שאנו מספקים עבור הלקוחות שלנו ברורים:

 • הלקוח לא צריך לבזבז את הזמן שלו בכדי לבקר במרכז שירות, אין צורך לפרק את המחשב, ואין כל צורך להסתבך ולבזבז זמן יקר וחשוב.כל תהליך התיקון מתרחש ממש מולך, אתה לא צריך לפחד ולא לחשוש, הכל מתבצע לשביעות רצונך. אין לדאוג כי אחד החלקים או המכשירים יוחלפו ללא ידיעתך.
 • בעת שדרוג או קניית מחשב חדש, אתה לא צריך ללמוד רשימה של ספרים ומאמרים על תאימות החומרה, סוגים וביצועים כי יש לך טכנאי מקצועי לצדך שיגיד וייעץ מה בידיוק מתאים לך עבור הצרכים שלך!
 • במקביל לשירותים של תיקון מחשבים עבור לקוחות פרטיים, פיתחנו בחברתינו ובנינו בסיס ומוקד עבור עסקים קטנים, עסקים בינונים וארגונים עם הצורך בשירותי מחשוב ופתרונות מחשוב ותקשורת מקיפים לעסקים. היתרונות העיקריים עבור ארגונים ועסקים – אין צורך להעסיק עובד במשרה מלאה כאחראי IT. בעל העסק ישלם רק על עבודה שבוצעה והייתה הכרחית – אנו מציעים לעסקים מסויימים גם שירות מסביב לשעון תמיכה טכנית וייעוץ.

היום, המחשב הפך חובה כמעט לכל אדם מודרני. וכאשר ברגע אחד המחשב פשוט מפסיק לתפקד או לא עובד כראוי – תצטרך את שירותי תיקון המחשבים שלנו.

עקרונות שלנו במתן שירותי מחשוב, טכנאי מחשבים לעסקים בקרית אתא

 • יעילות – פתרון בעיות מהיר ומקצועי, טובת הלקוח תמיד בעדיפות הראשונה עבורנו. אנו מבינים כי המחשב הוא כלי עבודה בסיסי לכל עסק ולכל ארגון.
 • גישה אישית – כל לקוח קובע את דרישות המחשוב שלו ואת הדרישות עבור השירות. בהתאם לדרישות אלו, אנו בוחרים את אפשרויות התצורה האופטימליות עבור חומרה ותוכנה וכמובן עבור סוג השירות (חוזה שירות שנתי, בנק שעות או טכנאי במיקור חוץ שישב בחברה או בית העסק). אצלנו תקבל בדיוק את הציוד והשירות שיענה על כל הדרישות שלך.
 • סודיות – אנו בסיבים מאמינים בפרטיות וסודיות. המידע המאוחסן בדיסקים הישנים נגנז ועובר תהליך מחיקת כונן קשיח מאובטח, כך שאין כל דרך לשחזר את המיד. ובעלי עניין כאלה או אחרים לא יוכלו לגשת למידע. כל הססמאות והמידע המשותף עם חברת סיבים נשאר סודי ומאובטח. לא נעעתיק אותם ולא נמקם אותם במקורות לא בטוחים. באופן דומה, הנתונים (כניסות, סיסמאות) שהתקבלו על ידי המומחה שלנו בתהליך של הגדרת רשתות מקומיות, גישה לאינטרנט, הגדרת חשבונות דואר אלקטרוני וכו – לא יועברו לצדדים שלישיים.
שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

תוכן העניינים