התקנת מערכת בית חכם

מיטב הטכנולוגיות מגיעות לבית הפרטי ומשדרגות לכם את איכות החיים. מערכות בית חכם מאפשרות לכם לנהל את ביתכם הפרטי באופן חכם, חסכוני, מבוקר, בטוח ופשוט. חברת סיבים מתמחה בשידרוג בתים קיימים או שנמצאים בבניה – לבתים חכמים.

בין עבודותינו בתחום תוכלו מגוון פתרונות בנושאים: חשמל חכם לבית בבניה, חשמל חכם לבית קיים, מערכות שליטה ובקרה לבית חכם, מערכות סאונד וקולנוע לבית חכם, רשת תקשורת מיגון ואבטחה חכמה. חברת סיבים מתחייבת להתאים את מערכות הבית החכם באופן המדויק ביותר לביתכם הפרטי ולאורח החיים הדינאמי שלכם.

מערכת בית חכם אלחוטי
מערכת בית חכם אלחוטי

מה זה בית חכם

חסכון בחשמל ומים, בטחון המשפחה, רוגע ונוחות הן מילות המפתח בכל הקשור ליתרונות הבית החכם. התענוג בלקום בבוקר מהמיטה, ללחוץ על כפתור “תחילת היום” ומבלי לעשות דבר להרגיש את קרני השמש החודרות לביתנו בעוד מערכת השליטה בחלונות פותחת את תריסי החדר והסלון בעצמה. מערכת האודיו משמיעה לכם את מוזיקת רקע בזמן שאתם פוסעים לחדר האמבטיה לצחצח שיניים.

כאשר עוזבים את הבית, כל שתצטרכו לעשות – ללחוץ על כפתור “עזיבת הבית” ליד דלת הכניסה ומערכות הבית החכם יגיפו את התריסים, יכבו אורות מיותרים ויפעילו את מערכות האזעקה.

תוכלו לשלוט בביתכם מכל מקום דרך הסמארטפון! בעודכם בדרך מהעבודה תוכלו להורות על הפעלת המיזוג בבית או הדלקת דוד השמש. כאמור, שידרוג לבית חכם יסיר לכם הרבה דאגות מהראש כדי שתוכלו להתפנות לדברים העיקריים בחיים ולהיות יותר עם האנשים החשובים בחייכם.

לקבל פרטים צרו איתנו קשר
* 15% הנחה למזמינים דרך האתר

התקנת בית חכם לבית פרטי

העתיד כבר כאן! מיטב הטכנולוגיות מגיעות לבית הפרטי ומשדרגות לכם את איכות החיים. מערכות בית חכם מאפשרות לכם לנהל את ביתכם הפרטי באופן חכם, חסכוני, מבוקר, בטוח ופשוט.
יתרונותיהן של מערכות הבית החכם הגיעו לאוזניהם של קבלני בניה רבים, וכיום בנדל”ן בישראל משלבים מערכות אלו בבתים החדשים.

מה חברת סיבים מציעה בתחום מערכות הבית החכם

חברת סיבים מתמחה בשידרוג בתים קיימים או שנמצאים בבניה – לבתים חכמים. בין עבודותינו בתחום תוכלו מגוון פתרונות בנושאים: חשמל חכם לבית בבניה, חשמל חכם לבית קיים, מערכות שליטה ובקרה לבית חכם, מערכות סאונד וקולנוע לבית חכם, רשת תקשורת מיגון ואבטחה חכמה. התאמת מערכות הבית החכם באופן המדויק ביותר לביתכם הפרטי ולאורח החיים הדינאמי שלכם.

בית חכם

תכנון בית חכם

בין אם מדובר בדירה ובין אם בבית פרטי רב קומות – לכל לקוח נדע להתאים מערכת לבית חכם. כל הטיפול במערכות, התקנתם והתכנון המקדים נעשה ע”י סיבים בתחום מערכות הבית החכם. כך שכל פניה, בקשה ואימות יתבצעו מול חברת סיבים בלבד, כלומר לא תאלצו לפנות לספקים שונים בזמן העבודה וגם אחריה.

חברת סיבים מציעה ללקוחותיה מערכות חדשניות ומקצועיות היודעות להתממשק עם כל המערכות הביתיות הקיימות בבתים בישראל כך שאין צורך בביצוע עבודות קידוח או סלילה של חוטי חשמל מיותרים כאשר משדרגים לבית חכם. 

אנו נעניק לביתכם טיפול מסור תוך שמירה על מצבו הנוכחי ובזמן עבודה מינימלי. כל אלו ועוד הודות לניסיון רב השנים של חברת סיבים בהקמה ושדרוג של בתים חכמים.

בין המותגים שאנו עובדים איתם:

  • SmartThings – חברת שמייצרת טכנולוגיה אמריקאית, יישומים למערכת בית חכם.

  • Ring – חברה שמייצרת אמצעי הגנה לבית חכם הכוללים: דלתות וידאו, מצלמות אבטחה פנים וחוץ, מערכות אזעקה ועוד.

למה לבחור בסיבים מחשוב ותשתיות תקשורת?

תמיכה מסביב לשעון – חברת סיבים מלווה את לקוחותיה משיחת הטלפון הראשונה וגם אחרי התקנת המערכות החכמות בבית. במשך כל תהליך התכנון וההתקנה, נספק לכם מידע חיוני אודות המערכות החדשות שעומדות להכנס לשגרת חייכם וכלקוחות שלנו תוכלו להתקשר לקו התמיכה הטכנית שלנו, כך שבמקרים של תקלה נוכל לשלוח אליכם טכנאי עד הבית.

מערכות חכמות לארגונים ציבוריים

חברת סיבים מציעה את שירותה בתחום המערכות החכמות גם למגזר העסקי.

חדר ישיבות חכם

חדר ישיבות חכם

חדר הישיבות הוא לב ליבו של כל ארגון. המידע המועבר בחדר זה אל העובדים הוא זה שמנחה אותם בעבודתם ובסופו של דבר משפיע על יעילות החברה. מערכות חכמות לחדר הישיבות מהווים חלק אינטגרלי משיפור החוויה של העובדים ושל האורחים ומראות על רצינות החברה.

מערכות חכמות למסעדות ואולמות אירועים

מערכות חכמות למסעדות ואולמות אירועים

חשמל חכם, תאורה חכמה, ושליטת סאונד מרחוק הינם חלק בלתי נפרד מכל אירוע, והם צריכים להתבצע באופן דינאמי וללא תקלות לטובת ההנאה של האורחים. חברת סיבים מציעה מגוון מערכות חכמות למסעדות ואולמות אירועים. לדוגמא: תאורה חכמה היודעת להתכוונן לפי זמנים, תרחישי יום, ערב ולילה באופן עצמאי.

מערכות חכמות לבתי מלון

מערכות חכמות לבתי מלון

חסכון באנרגיה, בקרת תאורה ושליטה מרחוק הם הדברים החשובים לכל בעל מלון הרוצה להתקין מערכות חכמות. מערכות חדרים חכמים ישדרגו את חווית הנופשים במלון ויגרמו להם לרצות לחזור אליו שוב.

בית חכם מחיר

סיבים פתרונות תקשורת מציעה שלל פתרונות בתחום מערכות הבית החכם ויודעת להתאים לכל לקוח את המערכת המתאימה ביותר. בנוסף, מערכות חכמות למגזר הציבורי מהווים חלק בלתי נפרד בזמנים של תחרות על נתח השוק ולכן חשוב להתייעץ עם המומחים של סיבים אודות התקנה של מערכות חכמות בבית העסק שלכם, הן לטובת החסכון בחשמל והן לטובת החוויה הפרטית של כל אדם החפץ להשתמש במערכות הבית החכם של חברת סיבים.

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

תוכן העניינים