התקנת מקרן בכיתת לימוד
התקנת מקרן בכיתת לימוד

בעידן בו מחברות לאט לאט מתחלפות בטבלטים ומחשבים ניידים, בעידן בו השיעורים נשלחים במייל ולכל תלמיד או סטודנט יש מחשב במסגרת פרוייקטים ארציים, גם כיתות הלימוד אט אט משתדרגות וכיום התקנת מקרנים לכיתות לימוד, לחדרי הרצאות ומוסדות לימודים בפרט הפכו נפוצות מאוד ולא רק, היום ישנה מגמה של הפיכת כיתה רגילה לכיתה חכמה!

מערכת הקרנה לכיתות לימוד ובתי ספר

חברת סיבים מתמחה בהתקנת מערכות הקרנה מהסוגים המתקדמים ביותר ממקרן מסורתי עם תמונה חדה וברורה ועד מקרנים חכמים ואינטרקטיבים בעלי חיבור לרשת האינטרנט,עט אינטראקטיבי ואפשרויות מרובות נוספות.

בין השירותים של החברה ניתן למצוא: ייעוץ והקמה של חדרי מולטימדיה, מערכות סאונד והגברה, מערכות תאורה חכמות, מערכות תקשורת וWIFI למוסדות וארגונים ועוד. ניתן לקרוא אודות מערכות מולטימדיה והקרנה בעמוד הקרנה ומערכות הגברה ומולטימדיה.

אין עוררין, הטכנולוגיה נכנסה לחיינו ותופסת נפח עצום ממהלך היום של כל אחד ואחת מאיתנו – כך גם בתחומי הלימודים וההשכלה. המידע זמין יותר, עדכני יותר ומתבוסס ברובו במחשבים ואינטרנט מה שהופך את המחשב ומסכי ההקרנה לחלק אינטגרלי מכיתות הלימוד במטרה להעניק נוחות למרצים והמורים, להעביר לתלמידים והסטונדטים בצורה אידיאלית אלמנטים הכוללים וידאו ושמע.

כיתה חכמה

אם לא די בכך מחקרים הוכיחו שבעידן הנוכחי לתלמידים קשה יותר להתרכז בשיעור בעקבות היסחי הדעת הרבים הקיימים כמו סלולארי,רשתות חברתיות ועוד.

הוכח כי כיתות חכמות המשלבות לימודים על מחשב תורמת לעליית הקשב והריכוז. למידה עם אמצעי מולטימדיה בכיתה גורמת לעניין רב יותר אצל התלמידים דבר המוביל ללמידה אפקטיבית!

כיתה חכמה

הכיתות ברובם היום הופכים ל”כיתות חכמות”. מה זה אומר בעצם כיתה חכמה? כיתה חכמה היא כיתה שכוללת כלים טכנולוגיים שמבדילים אותה מכיתה כפי שהכרנו עד כה. כיתה חכמה תכלול בתוכה תשתיות לתקשורת ואינטרנט ללומדים בה – בתצורה קווית או WIFI.

כמו כן במקום לוח מחיק ניתן יהיה למצוא גם כן מסך הקרנה וכמובן מקרן ומערכת הגברת קול שדרכה נוכל לשמוע את התוכן המשודר על ידי המרצה. כמו כן ניתן לשלב מיקרופון והגברת קול לכיתות בהם נדרש הדבר. ניתן לשלב גם מערכת לצילום והקלטת השיעור אך על זה נדבר במאמר אחר.

לקבל פרטים צרו איתנו קשר
* 15% הנחה למזמינים דרך האתר

מקרן אינטרקטיבי לכיתות לימוד

טכנולוגיית מקרן אינטראקטיבי כוללת פתרונות המאפשרים למשתמש (מציג,מרצה,מורה) להשתתף באופן פעיל עם התמונה המוקרנת. המקרן בעצם הוא הדור החדש למערכת כיתה חכמה.

מקרן אינטרקטיבי יודע לדמות את פעילות הלוח הלבן על כל משטח עליו הוא מקרין באמצעות “עט חשמלי”. המרצה יכול לצייר על התמונה המוקרנת, לכתוב, להדגיש דברים ועוד!

התקנת מקרן ברקו בכיתה כולל מתקן תליה

התקנת מקרן

מקרן אינטרקטיבי יודע להקרין גם ממרחק קרוב מאודעל ידי התקנה צמודת קיר, התמונה תראה טוב, במימדים גדולים גם בחדרים קטנים יחסית אודות לעדשה מיוחדת שלהם ורזולוציה מעולה. הדבר מאפשר להתקין את המקרן בכל כיתת לימוד.

היתרונות בהתקנת מקרן אינטרקטיבי שתומך בהקרנה צמודת קיר:

  • המקרן מותקן קרוב לקיר לכן אינו מסנוור את העומד ממול. המקרן לא מפריע לעבודת המרצה כאשר הוא מרצה ממול לתלמידי הכיתה!
  • לא עוד הצללות בתמונה של המקרן, הודות למרחק הקטן ממסך ההקרנה\ הלוח אין הפרעות והצללות שנובעות.
  • תורם לשיתוף פעולה! מקרנים אינטרקטיבים רבים בעלי אפשרות לשני עטים חכמים כך ששני אנשים יכולים לעבוד על משימות יחדיו.
  • בסוף השיעור המורה יכול לשמור את הכתוב והתמונות המוקרנות ולשלוח לתלמידים כך שלא יחסר לאף אחד חומר.
  • כיתות ויזואליות עם מקרן עוזרות לארגן את מהלך השיעור תוך שילוב של חומרים כתובים מראש, מצגות PowerPoint, סרטונים ועוד. 
    לא עוד בזבוז זמן בהכתבה של חומר רב וכתיבה על הלוח. 
אתם עומדים בפני התקנת מערכות הקרנה מולטימדיה במוסד שלכם?

אם התשובה היא כן, נשמח לשמוע ממכם ולהציע לכם הצעה אטרקטיבית, לייעץ לספק ולהתקין את הציוד המתאים ביותר למשימה, ולהכניס אותכם למעגל לקוחותינו המרוצים שנהנים משירות ואחריות נפלאה.

 

מידי חודש אנו בסיבים תשתיות תקשורת מפרסמים מבצעים והנחות,
לקבלת עוד פרטים אתם מוזמנים להשאיר פרטים או לחייג – 0584444949.

שלח לנו הודעה ב-WhatsApp

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

תוכן העניינים