שירותינו

ניסיונה רב השנים של חברת סיבים בתחום התקשורת הקווית, אלחוטית והאופטית הביא לכך שנכון להיום, חברת סיבים מתמחה באופן מקיף ועדכני במתן כל השירותים הקיימים בתחום זה. חברת סיבים מציעה את שירותיה הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי ואף מציעה את שירותיה בתחום ניהול

והקמת פרויקטים כקבלן מערכות תקשורת.

בין שירותינו –

סיבים אופטיים | תשתיות תקשורת מחשבים | הקרנה ומערכות מולטימדיה  | שירותי מחשוב ונהול רשתות

מצלמות אבטחה במעגל סגור | מערכות מתח נמוך | טלפוניה ומרכזיות

אזעקות ומיגון | אינטרקום ומערכות בקרת כניסה | מערכות בית חכם

השירותים שלנו

חברת סיבים מתמחה בכל מערכות המתח הנמוך הן למגזר המוסדי והן למגזר הפרטי באופן מקצועי ובמחירים הזולים במדינה.

לכלל המערכות אנו מציעים אפשרות גיבוי בזמן הפסקות חשמל או תקלות במעגלים החשמליים של המערכת.

שירות מלא הכולל את זיהוי הצורך, תכנון העבודה, ביצוע וניהול הפרויקט ועד לתחזוקתו השוטפת והעמדתם של אנשי מקצוע במקרים של תקלות. בין 

קרא עוד  | צפה המלצות

חברת סיבים מציעה מגוון פתרונות לעסקים, מפעלים וארגונים בתחום ומציעה את המערכות המאובטחות ביותר בשוק.

לחברת סיבים ניסיון רב שנים בהתקנה ואחזקה של מערכות אינטרקום ובקרת כניסה ולכן יודעת להתאים באופן הטוב ביותר את המוצר ללקוח.

אנו לא מתפשרים על האיכות הטובה ביותר ומציעים את המערכות מהחברות המובילות בעולם ובמחירים ללא תחרות. 

קרא עוד  | צפה המלצות

חברת סיבים מספקת מגוון פתרונות בתחומי המולטימדיה , אודיו וידאו – בהתאם לצרכי הלקוח.

 מערכות הגברה , מערכות תאורה נשלטת ע"י DMX ציוד חדשני ואיכותי ממיטב החברות העולמיות ובאחריות לעמידה בתקנים מחמירים.

שירותי התקנה של מערכות הקרנה, מערכות הגברה ומולטימדיה בשטחים פתוחים, חצרים ומגרשים, התקנה של מערכות הגברה קבועות באולמות, בתים, משרדים ואודיטוריומים.

שירותי תיקון, אחזקה וטכנאות במחירים מיוחדים ללקוחותינו.

קרא עוד  | צפה המלצות

שקיפות, אבטחה ובקרה הם הפרמטרים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור.

חברת סיבים מספקת ומתקינה מצלמות אבטחה HD, מצלמות IP, מערכות הקלטה ו-NVR.

פתרונות אבטחה ומיגון, התקנת ציוד איכותי הכולל מצלמות זעירות, מצלמות כיפה, מצלמות צינור, מצלמות אנטי ואנדל מוגנות נזק, מצלמות במעגל סגור, מצלמות אלחוטיות וכמובן מצלמות במעגל סגור.

קרא עוד  | צפה המלצות

תכנון, יעוץ, התקנה, בדיקה והיתוך סיבים אופטיים בצורה המקצועית ביותר ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

כמו כן אנו מבצעים התקנת רשתות סיב אופטי לבית (FTTH). נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם פתרונות סיבים אופטים החל מאסקפת סיב אופטי, סלילת הכבל האופטי, הפעלה ואביזרי קצה לתקשורת אופטית (מיני ג'יביק).

לתקשורת מהירה , ללא תקלות וללא צוואר בקבוק! נשמח לתת לכם ייעוץ ולהתאים לכם את הסיב המתאים

קרא עוד  | צפה המלצות

קידמה טכנולוגית מאפשרת תקשורת מחשבים יעילה בין אנשים באמצעות מחשבים. שיתוף קבצים, העברת מידע, תמיכה מרחוק ושליטה על רשתות ותקשורת מחשבים הינם חלק קטן מתחום תקשורת המחשבים.

 חברת סיבים תשתיות תקשורת – בעלת ניסיון רב השנים, מציעה את שירותיה בתחום תקשורת המחשבים ומבטיחה לכל עסק או ארגון את המילה האחרונה בתחום זה לפי התאמה לצרכים.

אצלנו תקבלו פתרון כולל החל משלב הייעוץ ועד ההפעלה.

קרא עוד  | צפה המלצות

שירותי המחשוב המתקדמים שלנו ממגון המומחים בהתאמה אישית לצרכים של העסק שלכם.

אנו בסיבים מייעצים, משווקים ומספקים מחשבים וציוד היקפי ממגון החברות המובילות בעולם.

השירות מתחיל כבר בהתחלת התכנון של החברה, התאמת מחשבים שיתאימו לספק את הצרכים, לאחר מכן התקנה של המחשבים בחברה וחיבורם לרשת פנימית ולשרת הפנים האירגוני ועד עבודה שוטפת ותחזוקה מקיפה ללקוחותינו.
הכוללים תמיכה טכנית, ושירות שוטף.

קרא עוד  | צפה המלצות

חברת סיבים נמצאת בראש החנית בתחום ניהול הרשתות ובין היחידות בארץ המציעה שירותי מנהל רשת מומחה בעל ניסיון.

תשתית ניהול רשתות אמינה הכרחית לקיומה של מערכת אבטחת רשת בלתי ניתנת לחדירה. מחשבי עסקים מכילים מידע רגיש, טכנאי רשתות תקשורת מספקים ניהול רשתות כולל תחזוקת מחשבים בארגון, שירותי HelpDesk, מנהלי מערכות ואבטחת מידע.

כולל מוצרי אבטחת מידע מובנים מטעם מיטב חברות אבטחת המחשבים והאנטי וירוס בעולם.

קרא עוד  | צפה המלצות

שירותי התקנה

שירותי התקנה

ראשית כל התקנה מקצועית טמון בתיכנון מקדים חכם של ביצוע העבודה באופן הטוב ביותר.חברת סיבים מציעה שורה של אנשי מקצוע בעלי ניסיון שידעו להתקין את המערכת הרצויה, גם בתנאים הקשים ביותר, וזאת תוך עמידה בתנאי תקן מחמירים באישור מכון התקנים הישראלי. בין אם ההתקנה בשטח, ובין אם היא בתוך כותלי הבית הפרטי או אפילו מתחת לקרקע - לחברת סיבים ישנם הפתרונות להתקנת כל מערכות התקשורת.

אחזקה עם סיבים

שירותי אחזקה

חברת סיבים מציעה שירותי אחזקה של מערכות מתח נמוך, מערכות הגברה, מערכות מולטימדיה, מערכות תקשורת, מערכות טלפוניה ומערכות רשתות מחשבים. בנוסף, כחלק מהחבילה המוצעת לכל לקוחותינו, קיימת אחריות של שנת ליווי ותמיכה, זאת במטרה לאפשר לכם להסתגל לשימוש של מערכות התקשורת החדשניות המותקנות אצלכם. בין שירותי האחזקה - בדיקות תקופתיות של איש מקצוע, החלפת מרכיבים ותחזוקה מונעת באופן שוטף של ארונות התקשורת.

שירותי טכנאי

שירותי טכנאי

במקרים של תקלות אפשריות תוכלו להעזר בטכנאים המקצועיים שלנו לביצוע עבודות תיקון ובכך להמנע מרכישה של מוצר חדש. חברת סיבים הינה בין היחידות בארץ המציעה שירותי טכנאי היישר אליכם תוך פחות מ24 שעות! חברת סיבים מעמידה לשירותכם את מיטב הטכנאים בתחומי התקשורת, הנבחרו לתפקיד לאחר דרישות סדרת מבחנים קשים. הטכנאים של סיבים יעשו עבודתם באופן מהימן ומקצועי תוך שימוש בכלים חדשניים המתאימים לאופן העבודה.

להיות ראשונים

מציגים את הטוב ביותר

חברת סיבים מתפארת ביכולתה לתכנן את כל עבודות התקשורת המוצעים, באופן הטוב ביותר, ולהוציא לפועל את התכנון היעיל כפי שהתקבל ממשרדי המהנדסים של החברה. אנו משתמשים בטכנולוגיה החדשנית ביותר הקיימת בעולם ובציוד מהשורה הראשונה. אין ספק כי חברת סיבים משדרגת את רמת התקשורת הקווית, האלחוטית והאופטית בישראל ומציבה אתגר לכל מתחריה בתחום.

לתת תמיכה

עוזרים לך בזמן הנכון

חברת סיבים מלווה את לקוחותיה החל משיחת הטלפון הראשונה וגם אחרי ביצוע העבודות. במשך כל תהליך התכנון וההתקנה, נספק לכם מידע חיוני אודות המערכות החדשות שעומדות להכנס לביתכם הפרטי/לעסק שלכם וכלקוחות שלנו תוכלו להתקשר לקו התמיכה הטכנית שלנו, כך שבמקרים של תקלה נוכל לספק עבורכם שירותי טכנאי תוך פחות מ24 שעות.

שירותי תקשורת בהישג יד

צוות סיבים תמונת פרופיל

פתרונות ללקוח פרטי

חברת סיבים מציעה את שירותיה המקצועיים והאמינים לכל בית בישראל. בין אם ביתכם עובר שיפוץ וזקוק להתקנת נקודות תקשורת וסלילת כבלים או קיימות תקלות – נידע לעזור לכם. ניסיוננו מלמד אותנו כי הבעיות הנפוצות ביותר בסביבה הביתית הינן עקב כבלי רשת קרועים או אות אלחוטי חלש. אנו בסיבים מיומנים בפתרון בעיות אלו ואחרות בתחום התקשורת ומציעים ללקוחותינו הפרטיים לסמוך על מומחינו ולהסתמך על המלצותיהם של מאות הלקוחות הפרטיים ששירתנו בעבר.

צוות סיבים לוחצים ידיים

פתרונות ללקוח עסקי

חברת סיבים מציעה ללקוחותיה העיסקיים קידמה חדשנית שתציב את בית העסק בחזית הטכנולוגית בתחום התקשורת הקווית, האלחוטית והאופטית. תשתית תקשורת מתקדמת הכרחית לקיומו של בית העסק. באופן טריויאלי, רשתות תקשורת אינן דומות זו לזו, ועל כן, אחריות בתי העסק להחזיק ברשותן את רשתות התקשורת בעלות היכולת להתאים את עצמן לצרכים הקיימים, ואלו המסוגלים לכך הם לא אחרים מלבד רשתות התקשורת החדשניות שחברת סיבים מחזיקה באמתחתה.

כאמור, חברת סיבים מציעה מגוון פתרונות בתחום התקשורת הן למגזר הפרטי והן למגזר המוסדי. שירותינו לכלל הלקוחות כוללים ייעוץ מומחים, ניהול פרויקטי תקשורת, תכנון מערך תקשורת במתחמים ומערכות, עבודות התקנה, אחזקה ושירותי טכנאי מסביב לשעון.
שירותי חברת סיבים

מה מייחד את השירות שלנו?

מהיר וללא שגיאה

המתקינים של חברת סיבים הינם בעלי ניסיון רב שנים בשטח. כל שירות שאנו מציעים כיום, בוצע על ידינו בעבר פעמים רבות. לפיכך, אין שום דבר שיכול להפתיע אותנו. אנו נבצע את העבודה בזמן קצר ובאופן מדויק.

גמיש ועמיד בפני שינויים

תחום התקשורת חווה חידושים ושיפורים מעת לעת. חברת סיבים מציעה פתרונות יעילים לטווח הארוך, המסוגלים להתכוונן עם השינויים התמידיים והמסוגלים לחזות תקלות עתידיות ולבצע פעולות מנע בטרם עת.

מותאם אישית

לא קיימת עבודת התקנה אשר זהה לאחרת. לפיכך יש צורך באנשי מקצוע המסוגלים להתאים את דרישות העבודה לאופיה. אנו בסיבים יודעים לבצע עבודה מותאמת אישית בכל סביבה, הודות לתכנון חכם קודם להתקנה.

רוצה ללמוד בעצמך אודות תשתיות תקשורת ממיטב המומחים של סיבים?

מאמרים שנכתבו ע"י מהנדסי, טכנאי ועובדי חברת סיבים, בעלי ניסיון רב השנים ולאחר היכרות עמוקה עם תחומי התקשורת השונים.

המלצות מלקוחות

המלצות מלקוחות אשר השתמשו בשירותינו בעבר; אלו הן המלצות אמיתיות.