התקנת מצלמות אבטחה לבית

התקנת מצלמות אבטחה לבית היא כבר לא מותרות, הבית הוא המקום בו שוכן היקר לנו מכל, כל אשר עמלנו עליו במשך חיינו נמצא שם. השקט הנפשי של האדם אומרים נמצא בביתו.

אך מה יקרה אם אדם מפוקפק כלשהו ינסה לפרוץ לביתך במטרה להשחיט או לגנוב? מה יקרה אם מישהו מהקרובים לך יפגע על ידי זר בביתך או בסביבתו? למרבה המזל בשביל זה קיימות מערכות ומצלמות האבטחה.

לקבל פרטים צרו איתנו קשר
* 15% הנחה למזמינים דרך האתר

בשנים שעברו מערכות מצלמות היו עניין יקר, אשר היו בשימוש ניכר במוסדות גדולים, משרדים ממשלתיים וחברות. עבור בתים פרטיים אין זה היה כלכלי. אך למרבה המזל במשך השנים עם התקדמות הטכנולוגיה והתעשייה, בעקבות הביקוש הגובר חלה מהפיכה וכיום ניתן במחיר משתלם והוגן להתקין מערכת מצלמות אבטחה מסוגים שונים גם עבור בתים פרטיים.

הדבר מאפשר לנו בעלי הבתים והדירות להיות רגועים גם מחוץ לבית, כאשר המשפחה והחברים נמצאים שם ואו במקרה שאין אף אחד במטרה לוודא שהכל מתנהל כשורה.

מצלמות אבטחה כולל התקנה במבצע

תחום המצלמות אבטחה לבית עבר שינויים רבים בשנים האחרונות וכיום הגיע לרמה גבוהה מאוד של איכות FULL HD ואף יותר מכך! ניתן לצפות בשידור חי ואף לשחזר צילום מתאריך ושעה רצויה באמצעות כל מחשב או באמצעות אפליקציה במכשיר הסלולארי שלך! לבתים פרטיים בדרך כלל מומלץ להתקין מערכת מצלמות מבוססת תקשורת IP, שכן זוהי הצעקה האחרונה בשוק והאיכות של המערכות הנ"ל היא המיטבית ביותר!

צוות סיבים תשתיות תקשורת ישמח לעמוד לרשתוכם ולייעץ לכם בהתאמה והתקנת מערכת אבטחה מקצועית לבית.

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

תוכן העניינים