סיבים » מחשבים ושרתים » מה זה סוללה למחשב נייד: הסבר מה זה סוללה, זמן טעינה, מרכיבי סוללה
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

סוללה למחשב נייד הינו מרכיב די חשוב של מחשבים ניידים ושמאפשר ליהנות מעובדה כי הינו מחשב נישא תוך אפשרות לעבודה ללא חיבור לרשת חשמל רגילה במהלך 2 עד 4 שעות, כאשר לאחר פרק זמן זה יש להטעין את הסוללה במשך מספר שעות, בכדי שסוללה תוכל להפעיל מחשב נייד ללא תקלות במהלך העבודה ללא צורך ברשת חשמל.

סוללות למחשב נייד הינו פריט לא זול בכלל, אך הדבר מוצדק בכך שהיא הופכת את חווית השימוש במחשב הנישא למושלמת ומאפשרת לנצל את העוצמה שמאחורי המושג הניידות.

בדיקת רמת טעינה

בתוך סוללות של מחשבים ניידים מורכבת מערכת לבדיקת רמת הטעינה של הסוללה ובדרך כלל מדובר על סדרת מנורות המייצרות קו ויכולות לדלוק בצבע ירוק ואדום.

כאשר בעל מחשב נייד רוצה לבדוק את רמת הטעינה של הסוללה, הוא מנתק אותה מן המחשב, לוחץ על כפתור להפעלת מערכת לבדיקת הסוללה ומייד לאחר לחיצה, מתקבלים הנתונים המוצגים ע"י קו מנורות בצבעים שונים, כאשר צבע אדום מציין סוללה ריקה וצבע ירוק מציין סוללה טעונה היטב.

בנוסף מערכת הפעלה וינדוס מאפשרת להציג את אותם הנתונים ללא צורך בניתוק הסוללה מן המחשב, כאשר הפעם חיווי לרמת הטעינה של הסוללה מתבצע ע"י ציור של סוללה במסך הבדיקה עם רמת הטעינה באחוזים.

הינך מוזמן לעמוד המוגדש למושגים במחשבים

אם מחשבך מתנהג בצורה מוזרה הינך מוזמן לפנות לטכנאי מחשבים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
רפאלוב מאיר
רפאלוב מאיר

מאיר MCSA מוסמך Microsoft לניהול רשתות ושרתים, מומחה להנדסת רשתות ותקשורת בעל הסמכות נרחבות בתחומי המחשוב, רשתות ואבטחת מידע. חי ונושם בקרים ואלקטרוניקה, מתכנן מערכות אבטחה ופרוטוקולי תקשורת וחולם סיבים אופטיים. תמיד שמח לעזור ולתת שירות.

מאמרים דומים

השארת תגובה

שאל מומחה

יש לך שאלה? השאר פרטים
ונחזור אליך עם תשובה

מאמרים אחרונים:

עשו לייק,
זה ישתלם לכם!

שתף:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

אל תישאר מאחור!

הצטרף למאות אנשים שמקבלים עדכונים חמים בתחומי המיחשוב והאלקטרוניקה

קבל שיחת ייעוץ חינם! ללא התחייבות

עברתם למקום חדש? מתכוננים לשיפוצים? יש בעיות ברשת האינטרנט? הWIFI חלש? המחשב לא זז? אין קליטה בממ"ד?
אנחנו מציעים שיחת ייעוץ בחינם ללא שום התחייבות כספית עם מיטב המומחים בתחום

אודות סיבים

חברת סיבים מחשוב ותקשורת פועלת ומתמחה במתן פתרונות מקיפים בתחום המחשוב העסקי והפרטי כמו כן אנו מתמחים בפתרונות תקשורת – תקשורת הקווית, אלחוטית ואופטית. 

לפיכך, שירותיה של חברת סיבים מאופיינות ביכולת שילוב ועמידה בקצב השינויים הצפויים תוך הקפדה על אספקת ציוד חדשני ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לא רק להתמודד בבעיות העכשוויות אלא גם להיענות לאתגרים עתידיים.

איכות, מקצועיות, אמינות, התאמה אישית, חדשנות טכנולוגית ועמידה בתקנים מחמירים הם אבני הבסיס של חברתינו העומדת לשירותכם 24 שעות ביממה.

© כל הזכויות שמורות לסיבים
CREATING BY KIRYATECH DIGITAL SOLUTIONS